LPG masažas ir jo kaina Vilniuje

Daugelis moterų turi bendrą supratimą apie aparatūrinę kosmetologiją ir tinkamai gali įvertinti jos svarbą jaunystės ir grožio išsaugojimui. Pagal statistiką, dvi iš dešimties damų reguliariai lanko grožio salonus ir išbando atjauninimo arba figūros korekcijos seansus, naudojant įvairius įrenginius. Palyginti neseniai grožio pramonės rinkoje pasirodė unikali procedūra – LPG masažas.

Kas yra LPG masažas?

Ši masažo rūšis ir prietaisas jam atlikti buvo užpatentuotas prancūzų inžinierius Lui Pol Gita daugiau kaip prieš 40 metų. Šio metodo esmę sudaro mechaninis poveikis epidermiui ir greta jo esančiam raumenų audiniui. Aparatas sudarytas iš kelių masažo velenėlių, kurie vakuumo pagalba iš odos suformuoja raukšles ir veikia ją mechaniškai.

LPG masažas

Šiuolaikiniai LPG masažo prietaisai yra kompiuterizuoti kompleksai, kurie savarankiškai parenka poveikio intensyvumą probleminėms kūno sritims, priklausomai nuo paciento epidermio būklės, poodinių riebalų sluoksnio ir keliamų tikslų. Masažo intensyvumas gali būti agresyvus, galintis suskaidyti riebalų sankaupas po oda, arba minkštas, turintis atpalaiduojantį poveikį.

Kurioms kūno dalims naudojamas volelių-vakuuminis masažas?

Naudoti šį metodą galima beveik bet kurioje kūno srityje. LPG masažo efektas yra didelis celiulito gydyme, taip pat kovojant su raukšlėmis, griežtinant veido kontūrus, pašalinant pilvo arba pečių riebalų raukšles. Be to, LPR masažo aparatai sumažina patinimą, dėl to, kad daro juntamą įtaką limfosdrenažinei  sistemai, taip pat padeda atsikratyti strijų ir randų. Neurosensorinis aparato poveikis padeda atstatyti teisingą laikyseną ir pagerinti judėjimo koordinaciją.

LPG kūno masažas plačiai naudojamas ne tik kosmetologijoje, bet ir daugelyje medicinos sričių, įskaitant sporto. Naudojant šią techniką galima sėkmingai gydyti radikulitą ir venų varikozę, taip pat ji yra naudojama atstatomajame periode po sudėtingų traumų ir sunkių nudegimų. Rengiant sportininkus varžyboms toks masažas padeda sustiprinti raumenis ir paruošti juos reguliarioms didelėms apkrovoms.

Tačiau didžiausio populiarumo susilaukė veido, kaklo, dekoltė srities LPG masažas dėl savo didelio efektyvumo atjauninimo ir raukšlių šalinimo požiūriu. Specializuotose klinikose ir grožio salonuose tokia procedūra yra viena labiausiai populiarių. Tiesiog dvi ar trys sesijos gali padėti atsikratyti maišelių po akimis, pirmųjų dvigubo smakro požymių, oda tampa švytinti, dingsta veido kontūrų apdribimas skruostų srityje, sumažėja odos poros. Daugybė LPG masažo ir kiekvieno jo etapo nuotraukų yra dar vienas šio metodo efektyvumo patvirtinimas.

Šios masažo rūšies privalumai

Pagrindinis šios procedūros privalumas yra giluminis poveikis odai ir poodiniams audiniams. Vakuuminio-velenėlių poveikio proceso metu vyksta:

 • senų ląstelių ardymas;
 • kraujo ir limfos cirkuliacijos gerinimas;
 • skysčio pertekliaus nutekėjimas iš audinių;
 • odos paviršius nuvalomas nuo suragėjusių negyvų ląstelių ir tampa lygi ir glotni.

Atsiliepimai apie LPG masažą tų, kurie jau išbandė jį, sako, kad procedūra yra visiškai neskausminga, vizualinis efektas pastebimas po pirmos sesijos, o rezultatas išlieka ilgą laiką.

Ši procedūra yra populiari ne tik tarp moterų. LPG masažas vyrų tarpe tampa ne mažiau paklausus. Stiprioji žmonijos pusė jo pagalba atsikrato riebalų pertekliaus, pagreitina krūtinės ir preso raumenų reljefo suformavimą.

LPG masažo kontraindikacijos ir galimos komplikacijos

Tačiau ne visiems ir ne visada įmanoma padaryti šį masažą. LPG masažo kontraindikacijos:

 • Nėštumo ir žindymo metas;
 • Kraujagyslių ir riebalų navikai odos struktūroje;
 • Infekcinės odos ligos;
 • Limfinių mazgų uždegimas ir abscesai;
 • Polinkis į tromboflebito;
 • Onkologiniai susirgimai;
 • Epilepsija, hemofilija;
 • Lėtinės vidaus organų ligos;
 • Endokrininio pobūdžio ligos.

Ši masažo rūšis nerekomenduojama menstruacijų metu, kai padidėjusi kūno temperatūra, arba jei masažuojamoje srityje yra žaizdų.

Jei yra kokių nors įtarimų prieš seansą reikėtų pasikonsultuoti su bendrosios praktikos gydytoju ir kvalifikuotu specialistu. Esant kontraindikacijoms LPG masažas gali paskatinti negrįžtamus sveikatos pakitimus arba išprovokuoti lėtinių ligų vystymosi paūmėjimą. Kai kuriems pacientams po procedūros matyti šioks toks odos paraudimas, patinimas ir niežulys apdorotose zonose. Šie simptomai išnyksta greitai.

Pasirengimas procedūrai ir jos pagrindiniai etapai

Prieš pacientui patenkant ant masažo stalo jis turi pereiti per visus parengimo etapus. Pirmasis etapas – diagnostika ir patikra. Patikrinimo metu būtinai padaroma paciento nuotrauka visu ūgiu, kortelėje įrašomos figūros charakteristikos, nurodomos indikacijos ir kontraindikacijos, pažymimos problemines sritys ir nustatomo pagrindiniai taškai.

Po išsamios apžiūros pacientui apvelkamas LPG masažo kostiumas ir specialistas pradeda procedūrą:

 • Keičiant kūno padėtį įvyksta raumenų susitraukimas norimoje vietoje;
 • Nustatoma kūno riebalų lokalizacija;
 • Grafiniu būdu ant kostiumo paviršiaus pažymimos probleminės zonos;
 • Parenkamos odos raukšlės ir pradedama procedūra.

Pasirinktos srities paviršiuje manipuliatoriumi atliekami tam tikri judesiai. Slystantis judėjimas padeda sumodeliuoti kūno kontūrą, sukimas kovoja su celiulitu, sukimas išardo riebalų sankaupas, o šlifavimo tipo masažas padidina epidermio elastingumą.

Kaip pasirinkti profesionalą ir kokia LPG masažo kaina?

Patikėkite savo kūną tik toms klinikoms ir salonams, kurie dirba jau daugelį metų ir turi daugybę gerų atsiliepimų. Specialistai privalo turėti aparatūros procedūrų licenciją ir medicininį išsilavinimą.

Reikia suprasti, kad aparatūrinė kosmetologija negali būti pigi. LPG masažo kainos priklauso nuo dydžio zonos, kurioje jis bus atliekamas, seansų skaičių ir poveikio tipo. Vienos procedūros kaina Vilniuje https://oblakasalon.lt/lpg-masazas/ svyruoja nuo 20 iki 500 eurų. Siekiant maksimalaus efekto, kuris išliktų ilgiau nei 6 mėnesius, jums reikės mažiausiai aštuonių sesijų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau