„Lian Li“ pristato naują „PC-J60“ korpusą

Naujasis „PC-J60“ mid-tower tipo korpusas, pirmasis iš naujos „Lian Li“ korpusų serijos. Korpusas puikiai pritaikytas aušinimui oru arba skysčiu, dėl puikaus korpuso vidaus išplanavimo neturėtų kilti problemų dėl ne vietoje styrančių kabelių.

lian4

Nedaug „sušiauštas“ aliuminis korpuso išorei suteikia minimalistinio grožio. Korpusą galima įsigyti renkantis iš trijų skirtingų modelių: juodą su raudonomis detalėmis ir šoniniu langu, juodą su šoniniu langu ir juodą, neturintį šoninio lango ir paryškintų detalių. Korpuso priekyje įmontuotas įjungimu/išjungimo mygtukas, 2 USB 3.0 lizdai ir HD Audio lizdas.

lian1
lian2

Korpuso priekyje galima montuoti du 120mm ventiliatorius, kuriuos saugo dulkių filtras. Viršuje galima montuoti  tris 120mm ventiliatorius, kuriuos taip pat saugos dulkių filtras, vartotojai norintys sistemą aušinti skysčių viršuje galės montuoti radiatorių, kurio išmatavimai: 120x360x60mm. Korpuso gale – vieta maitinimo blokui, pagrindinei plokštei ir septyni išplėtimo lizdai.

Korpuse galima montuoti ATX arba Micro-ATX tipo pagrindinę plokštę taip pat korpuse telpa penki 3.5 colio kietieji diskai ir vienas 2.5 colio kietasis diskas.

lian3

„PC-J60“ korpuse galima montuoti 410mm ilgio vaizdo plokštę, maitinimo bloką, kurio ilgis siekia 210mm ir 160mm aukščio procesoriaus aušintuvą. Korpuso aukštis 507mm, plotis 210mm, gylis 489mm, o svoris 6.48Kg.

Korpuso versijos su šoniniu langu kaina – 220 eurų, versija be lango kainuos 200 eurų.