„LG“ sukūrė skaidrų ekraną

„LG“ užbaigė skaidraus ekrano kūrimą. Technologija pasiekė kompaniją tenkinantį lygį ir jau yra sukurtas veikiantis 18 colių prototipas.

"LG" skaidraus 18 colių OLED ekrano prototipas
„LG“ skaidraus 18 colių OLED ekrano prototipas

Tačiau šios technologijos komercializacija šiek tiek užtruks dėl poreikio organizuoti masinę gamybą, tam kad patenkinti būsimą paklausą.

Šiuo metu panašūs sprendimai jau egzistuoja ir yra naudojami komerciniais tikslais reklamai ir kai kurių parduotuvių vitrinose. Tokios technologijos taip pat sutinkamos ir elektronikoje, pavyzdžiui, „Google Glass“ ir prabangiuose automobiliuose.

Tikimasi, kad skaidrių „LG“ ekranų masinės gamybos pradžia ateityje sumažins technologijos kainą tiek, kad atvers naujas jos panaudojimo galimybes tiek namuose, tiek verslo aplinkoje. Be to, bendrovė nuolat dirba stengdamasi sumažinti apie ekraną esančių rėmelių matmenis.

Kita svarbi ekranų tobulinimo technologija yra sulenkiamų sprendimų kūrimas (o ne lenktų kaip išmaniojo telefono „LG G Flex 2“ atveju). Gamintojas žadėjo pristatyti tokį prietaisą jau šiais metais. Lankstaus ir tuo pačiu metu ir iš dalies skaidraus ekrano prototipą „LG“ jau parodė anksčiau.

Skaidrus ir lankstus „LG“ ekranas
Skaidrus ir lankstus „LG“ ekranas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau