LG OLED televizoriai su dirbtiniu intelektu greitai pasirodys Lietuvoje

Birželio mėnesį „LG Electronics“ į prekybą išleidžia savo 2019 metų aukščiausios klasės OLED W9, E9, C9 ir B9 serijų išmaniuosius televizorius, kurie pirkėjus žada nustebinti, pasak gamintojo atstovų, neregėtos kokybės vaizdu ir garsu. Gamintojas giriasi kino teatrui prilygstančiais potyriais, kuriuos užtikrins „Dolby Vision™ HDR“ ir „Dolby Atmos®“ technologijos.

Pranešime žiniasklaidai primenama, kad OLED televizoriai išsiskiria sodria juoda spalva ir puikiu kontrastu, nes jiems nereikia galinio pašvietimo, priešingai nei įprastiems skystųjų kristalų ekranams. Dar vienas svarbus naujos kartos ekranų pranašumas yra tas, kad jie leidžia mėgautis puikia vaizdo kokybe iš platesnio žiūrėjimo kampo.

W9, E9 ir C9 serijų televizoriuose įdiegtas antros kartos išmanusis procesorius „Gen 2 α9“ pagerina vaizdo ir garso kokybę išnaudodamas dirbtinį intelektą, giliojo mokymosi technologiją ir gausią duomenų bazę.

Procesorius atpažįsta šaltinio kokybę ir pritaiko geriausią įmanomą algoritmą, taip sukurdamas labai tikrovišką vaizdą. Jis taip pat analizuoja aplinkos sąlygas, todėl pasiekiamas optimalus ekrano ryškumas ir aiškus vaizdas. Erdvinio atpažinimo technologija prisitaiko prie namų aplinkos ir ją užpildo „Dolby Atmos®“ garsu.

2019 m. OLED televizorių modeliai palaiko HDMI 2.1 sąsają, todėl juose galima iš išorinių šaltinių rodyti 120 kadrų per sekundę turinį, taip pat žiūrėti didelio dažnio 4K raiškos vaizdus (4K HFR), naudoti automatinį mažos delsos režimą (ALLM), kintamą atnaujinimo dažnį (VRR) ir patobulintą garso grįžties kanalą (eARC). Naujausios funkcijos turėtų patikti vaizdo žaidimų mėgėjams, nes jiems kadrų atnaujinimo dažnis ir vaizdo kokybė yra itin svarbi.

Be to, „LG WebOS Smart TV“ operacinė sistema kartu su „Magic Remote“ pulteliu pasirūpina patogiu ir intuityviu televizoriaus valdymu bei leidžia naudotis internetinėmis video platformomis, prijungti telefoną prie televizoriaus ir atkurti 4K turinį iš įvairių šaltinių išlaikant aukštą kokybę.

LG OLED televizorius bus galima įsigyti Lietuvoje nuo birželio mėnesio.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau