„LG G8X THINQ“ išmanusis telefonas ir naujasis „LG DUAL SCREEN“ ekranas

Berlyne vykstančioje parodoje IFA 2019 šiandien „LG Electronics“ (LG) pristatė savo naujausią G serijos telefoną „LG G8XThinQ“ ir pažangesnį „LG Dual Screen“. Tiek „LG G8XThinQ“, tiek „LG Dual Screen“ paskirtis yra suteikti visiškai naują būdą dirbti keletą darbų vienu metu, mėgautis turiniu ir bendrauti mobiliuoju įrenginiu.

Pirmasis „LG Dual Screen“, pristatytas parodoje MWC 2019 Barselonoje, išsiskyrė naujoviška forma ir užkėlė kartelę produktyvumui kelionių metu į naujas aukštumas. LG atsižvelgė į pirkėjų atsiliepimus ir naujojoje versijoje įdiegė įvairių patobulinimų, iš jų ir papildomą 2,1 colio dėklo ekraną. Dėl šio patogaus papildomo ekrano galima tikrinti laiką, datą, baterijos įkrovos lygį, pranešimus ir kitą naudingą informaciją neatverčiant „Dual Screen“ ekrano. Be to, skirtingai nei pirmasis „Dual Screen“, į kurį galima žiūrėti iš dviejų skirtingų kampų, naujajame „Dual Screen“ yra naudojama 360° vyrio technologija, leidžianti žiūrėti į ekraną iš bet kokio kampo, kaip nešiojamajame kompiuteryje.

LG naujausiame G serijos išmaniajame telefone yra toks pat 6,4 colio ekranas kaip ir „LG Dual Screen“, todėl naudotis juo bus dvigubai produktyviau ir smagiau. Dėl į ekraną integruoto pirštų atspaudų jutiklio „LG G8XThinQ“ užrakinti ir atrakinti yra lengviau nei bet kada anksčiau, net jei „Dual Screen“ yra atlenktas. Automatinis telefono ekrano ryškumo koregavimas naudojantis jutikliais nėra naujiena, tačiau „LG G8XThinQ“ aplinkinės šviesos jutiklis taip pat reguliuoja ir kontrastą ir taip pasiekia maksimalų vaizdo detalumą ir mažina akių įtampą. Telefono priekinė kamera įrengta akies nerėžiančioje lašelio formos angojegalėtų kuo labiau susikoncentruoti į 6,4 colio „FullVision“ ekraną.

Kalbant apie kamerą, „LG G8XThinQ“ yra kiekvieno fotografijos entuziasto svajonė – 32 MP priekinis fotoaparatas su 1,6 μm jutikliu yra ne ką prastesnis už galines kameras, tad galėsite užfiksuoti nuostabias akimirkas bet kuria telefono puse. Tačiau darant asmenukes pasitarnaus reflektoriaus režimas, kuris užtikrina ryškesnius, aštresnius portretus net ir tamsioje aplinkoje, ir leidžia naudotojui nustatyti apšvietimo atspalvį pagal savo nuotaiką ar norus. „LG G8XThinQ“ funkcija „Judančio kadro DI“ („AI Action Shot“) atpažįsta ir kompensuoja judėjimą: 1/480 sekundės dalies užrakto greitis išlaikys objektą visiškai sufokusuotą. Ši funkcija puikiai tiks įsimintinoms nuotraukoms su žaidžiančiais vaikais ar augintiniais. 4K fotografavimas laiko intervalais („Time Lapse“) leidžia kurti meninius sulėtintus vaizdo įrašus stulbinančia 4K raiška, o „LG Steady Cam“ stabilizuoja vaizdą ir užtikrina sklandesnį ir profesionalesnį filmavimą. Taip pat LG G8XThinQ įmanoma perjunginėti priekinio ir galinio vaizdo kameras, kol vaizdo įrašymas nėra sustabdomas.

Išmaniųjų telefonų garso srityje LG yra stipri lyderė, todėl „G8XThinQ“ tikrai nenuvils. Du 1,2 W garsiakalbiai sukuria ryškų, idealiai subalansuotą stereogarsą, o dėl „Meridian Audio“ suderinto 32 bitų „Hi-Fi Quad“ skaitmeninio analoginio konverterio LG ir toliau išlieka išskirtinio išmaniųjų telefonų garso etalonu. „LG G8XThinQ“ taip pat yra mikrofonas, kuris automatiškai įsijungia filmuojant vaizdo įrašus ir užtikrina detalų įrašo garsą bei prikaustančius ASMR pojūčius.

O kalbant apie išvaizdą, „LG G8XThinQ“ pasižymi įvairiais panašumais, palyginti su ankstesniais LG telefonais. Be to, išsiskiria išskirtiniais bruožais. „Dual Screen“ ekranas dabar prie telefono jungiamas per USN, o ne „Pogo Pins“ jungtį – dėl to nuėmus dėklą, telefonas atrodo lieknesnis ir švaresnis. „LG G8XThinQ“ yra patobulinta sąsaja: numerio rinkimas, skambučių sąrašas, kontaktai ir kiti panašūs skirtukai perkelti į ekrano apačią, kad telefoną būtų dar patogiau naudoti viena ranka.

„LG Dual Screen“ jau įrodė, kad pradeda diktuoti telefonų formos madas. Jis vertinamas dėl savo praktiškumo ir nesuskaičiuojamų galimybių vienu metu atlikti keletą darbų“, – teigė LG priklausančių „Mobile Communications“ ir „Home Entertainment“ bendrovių prezidentas Brian Kwon. „Ir toliau plėsime „LG Dual Screen“ ekosistemą per strategines partnerystes, ir prasmingais būdais tobulinsime savo naujoves suteikdami vartotojams įvairiapusišką naudojimo potyrį.“

„LG G8XThinQ“ ir naujoji „LG Dual Screen“ versija bus galima įsigyti pagrindinėse rinkose jau paskutinįjį metų ketvirtį. Rugsėjo 6–11 d. vykstančios parodos IFA 2019 lankytojai gali pirmieji išbandyti „LG G8XThinQ“ ir „LG Dual Screen“ Berlyno mugės 18 salėje.

Pagrindinės specifikacijos:*

„LG G8XThinQ“

 • Lustų rinkinys: „Qualcomm® Snapdragon™“ 855 mobilioji platforma
 • Ekranas: 6,4 colio 19.5:9 FHD + OLED „FullVision“ (2340 x 1080 / 403 ppi)
 • Atmintis: 6 GB RAM / 128 GB / „microSD“ (iki 2 TB)
 • Kamera:

Galinė: 12 MP standartinė (F1,8 / 1,4 μm / 78˚) / 13 MP „Super Wide“ (F2,4 / 1,0 μm / 136˚)

Priekinė: 32 MP standartinė (F1,9 / 0,8 μm / 79˚)

 • Baterija: 4000 mAh
 • Operacinė sistema: „Android 9.0 Pie“
 • Dydis: 159,3 x 75,8 x 8,4 mm
 • Svoris: 192 g
 • Tinklas: 3G / 4G LTE-A
 • Ryšys: „Wi-Fi“ 802.11 a, b, g, n, ac / „Bluetooth 5“ / NFC / USB, C tipas (suderinama su USB 3.1)
 • Biometrika: į ekraną integruotas pirštų atspaudų jutiklis
 • Spalva: juoda („Aurora Black“)
 • Kita: stereogarsiakalbis / AI CAM / „Google Lens“ / „Google“ pagelbiklis / 32 bitų „Hi-Fi Quad“ skaitmeninis analoginis konverteris / DTS:X 3D erdvinis garsas / IP68 atsparumas vandeniui ir dulkėms / HDR10 / „Qualcomm Quick Charge™ 3.0“ technologija / MIL-STD 810G atitiktis / FM radijas

„LG Dual Screen“

 • Ekranas: 6,4 colio 19.5:9 FHD + OLED „FullVision“ (2340 x 1080 / 403 ppi)
 • Dėklo ekranas: 2,1 colio, mono
 • Dydis: 165,96 x 84,63 x 14,99 mm
 • Svoris: 134 g
 • Kontakto tipas: USB
 • Sulenkimo tipas: 360° vyris („360 Freestop Hinge“)
 • Spalva: juoda („Aurora Black“)

# # #

Specifikacijos / funkcijos gali skirtis atsižvelgiant į rinką.