Laikrodis sportui NO.1 F13 išgyvena 50 m gylyje

Fizinio aktyvumo pagalbininkų rinkoje jau senokai dominuoja Kinijos gamintojai. Jų gausa nuolatos skatina aktyvią konkurenciją, taip pat padeda vystyti inovatyvius sprendimus. Tai puikiai paaiškina, kodėl kiniški fiziniai aktyvumo asistentai kiekvienais metais tampa vis geresni. Daugeliui lietuvių jau gerai žinomi „Xiaomi“ produktai, tačiau „NO.1“ vietinėje Kinijos rinkoje populiarumu neatsilieka nuo lyderių. Šis prekinis ženklas labiausiai yra siejamas su sportiniais išmaniaisiais laikrodžiais ir fizinio aktyvumo asistentais.

Maždaug prie mėnesį buvo pristatytas išmanusis laikrodis, skirtas sportui ir aktyviam laisvalaikiui „NO.1 F13“. Įrenginys matuoja širdies ritmą, palaiko išmaniuosius pranešimus (angl. Push Notifications) ir padeda visą parą rūpintis savo sveikata (priminimai pajudėti, žingsniamatis, miego kokybės vertinimas, sudegintos kalorijos). Susieję laikrodį su išmanioju telefonu Android/iOS programėlės FunDo Pro pagalba matysite detalią dienos, savaitės, mėnesio ar metų nueitų žingsnių, miego ir sporto statistiką. Laikrodyje taip pat yra chronometras ir rėžimai įvairioms sporto šakoms: ėjimui, badmintonui, bėgimui, žygiams ir dviračiams ir t.t. Pasirinkus vieną iš šių režimų bus sekama treniruotės trukmė, širdies ritmas ir sudegintų kalorijų kiekis jos metu.

Laikrodis gali pasigirti spalvotu ekranu, kurio išvaizdą galite bet kada pakeisti. „NO.1 F13“ atsparus dulkėms ir drėgmei pagal IP68 sertifikato standartus (gali išbūti 50 m gylyje) todėl galite jį dėvėdami netgi plaukioti. Maža to, prietaisas atsparus korozijai ir įbrėžimams. Valdyti jį galima liečiamo ekrano ar fizinių mygtukų pagalba. Baterijos 350mAh talpa užtikrina iki 7 d. veikimą.

Lietuvoje prietaisas kainuoja apie 70 €, tačiau šiuo metu „NO.1 F13“ laikrodžiui kinų internetinė parduotuvė „TomTop“ taiko nuolaidą ir siūlo jį už 24.52 €.

Pristatymas nieko nekainuos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau