Kurie telefonų dėklai geriausi – silikoniniai, odiniai ar plastikiniai?
Pasirinkti tinkamą telefono dėklą yra ne ką mažiau svarbu, kaip ir rasti gerą išmanų telefoną. Kadangi yra daugybė variantų ir medžiagų, iš kurių dėklai gamina, gali būti sudėtinga nuspręsti, kuri iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius. Šiame tekste palyginsime tris populiarius variantus: silikoną, odą ir plastiką. Palyginimas turėtų padėti priimti geriausią sprendimą.
Apie silikoninius telefonų dėkliukus
Silikoniniai dėklai yra tikrai labai populiarūs. Jie būna minkšti ir maloniai kimba prie rankos. Ši medžiaga sumažins riziką, kad telefonas išsprūs iš rankos.
Nors silikonas nėra labai kietas, tokie dėklai būna gana patvarūs ir gerai apsaugo nuo žalos dėl kritimo. Tačiau ši medžiaga linkusi pritraukti nešvarumus, dulkes.
Silikoninius telefonų dėklus paprastai renkasi tie, kurie nori gražiausio dizaino. Tarp jų gausu įvairių spalvų ir stilių, todėl naudotojas gauna ir neblogai apsaugantį, ir gražiai atrodantį dėklą. Verta paminėti, kad jis pajėgus atlaikyti aukštą temperatūrą, todėl bus mažesnė tikimybė, kad jam pakenks nuolatinis naudojimas (nugarėlės įkaitimas).
Galų gale – tokie dėklai dažniausiai ir kainuoja pigiau nei, pavyzdžiui, odiniai. Visgi, apsimokėtų kainas palyginti internete.
Apie odinius telefonų dėkliukus
Odiniai dėklai dažniausiai išsiskiria žymiai labiau klasiška, rafinuota išvaizda. Odiniai dėklai populiarūs tarp verslo ir vyresnių telefonų naudotojų, kurie nori profesionalumo, patogumo, solidumo derinio. Visgi, nors užtikrina neblogą apsaugą, ji gali būti ne tokia atspari smūgiams kaip aukštos kokybės silikonas.
Pagrindinis privalumas, kuriuo pasižymi odiniai dėklai – puikus pojūtis laikant rankoje. Mainais už gerą pojūtį teks mokėti daugiau (paprastai odiniai dėklai yra gana brangūs) bei skirti daugiau dėmesio priežiūrai.
Dabartiniais laikais svarbu žinoti ir tai, jog oda nėra pats ekologiškiausias medžiagos pasirinkimas, nors daugėja ir tvariai pagamintos ar veganiškos odos pasirinkimų.
Apie plastikinius telefonų dėkliukus
Plastikiniai dėklai gali būti labai įvairūs. Įmanoma rasti tiek paprastų, plonų nugarėlių, tiek itin smūgiams atsparių, iš specialaus plastiko mišinio pagamintus variantus, kurie reklamuojami kaip nesunaikinami dėklai. Be to, dizaino ir spalvų pasirinkimas yra begalinis.
Kieto plastiko dėklai gali apsaugoti nuo įbrėžimų ir įlenkimų, tačiau jei tai – ne aukščiausios kokybės dėklas, smūgių sugėrimas nėra toks efektyvus. Paprasti plastikiniai dėklai yra linkę įtrūkti ir gali sulūžti nuo smūgio. Pagal savo poreikius galite rinktis tiek pigius ar labai unikalaus dizaino, tiek be galo atsparius, sustiprintus telefonų dėkliukus iš plastiko.