Konkurentai kritikuoja naująjį „MacBook“

Karai tarp „Apple“ ir kitų kompiuterių bei operacinių sistemų gamintojų gerbėjų vyksta nuo neatmenamų laikų. Lyginama viskas: išvaizda, operacinė sistema, procesoriaus greitis, atminties dydis, patikimumas ir t.t. Dabar į šią nesibaigiančią kovą įsitraukė ir kompiuterių gamintojai. Po „MacBook“ pristatymo konkurentai nusprendė visiems išaiškinti, kad „Apple“ gaminys nėra tobuliausias pasaulyje.

„Toks pernykštis!“ – taip „Apple“ naujieną apibūdino „Lеnovo“, pabrėždami kad naujasis „MacBook“ atsilieka nuo šiuolaikinių tendencijų. Kinų gamintojas savo „Twitter“ paskyroje paskelbė įrašą, lyginantį 2014 metų „Yoga 3 Pro“ ir „MacBook“. Pirmojo storis 12,8 mm, antrojo 13,1 mm. Be to, „Lenovo Joga 3 Pro“ turi du USB prievadus, jutiklinį ekraną ir gali būti naudojamas trimis režimais. Tiesa, jis sveria šiek tiek daugiau.
lenovo

Prie „MacBook“ kritikos prisijungė ir „Dell“. „Mūsų „Dell XPS“ 13 colių, beveik berėmis ekranas turi 5,7 mln pikselių – 2 mln daugiau nei 12 colių Retina ekranas.“, – skelbiama „Twitter“ įraše.

dell

„ASUS“, neseniai paskelbusi, kad „Apple Watch“ gali pirkti tik beprotis, taip pat nepraleido progos priminti kad „ASUS ZenBook UX305“ storis tik 12,3 mm, tai yra 0,8 mm mažiau už „Apple“ naujieną.

watch

Priminsime, kad „MacBook“ turi tik vieną jungtį – USB-C. Sprendimas šiuolaikinis, bet labai abejotinas. Galima sakyti, kad tai padiktavo būtinybė – kompiuterio storis yra 13,1 mm, o grožis reikalauja aukų. Tačiau, kaip matėme, konkurentams pavyko USB jungtis integruoti yra daug plonesnius modelius, todėl atrodo, kad šiuo metu „Apple“ stovykla pralaimi.