Kodėl geimeriams verta naudoti žaidimų internetines parduotuves?

Daugelio žaidėjų internetiniai vaizdo žaidimai dažnai tampa ne tokie patrauklūs, kuomet daugelis draugų Jus pastebimai pranoksta. Tai gali lemti ne tik įgūdžių stoka, bet ir nuolatinis žaidimų kūrėjų noras keisti ir tobilinti savo produktus. Periodiškai ten pasirodo naujų daiktų, išvaizdos pokyčių ar galimybių. Matyti, kaip sunkiai uždirbtas grobis tampa nenaudingas gana nemalonu, švelniai tariant. Dar sudėtingiau išlaikyti savo herojų lygį, kad jie neatsiliktų nuo konkurentų ir sekantis žaidimo atnaujinimas nepastaytų Jūsų į nepalankią padėtį.

Tokie kūrėjų sprendimai verčia žaidėjus praleisti daugiau laiko online ir nuolat tobulinti savo įgūdžius, tačiau tai ne visuomet yra malonus ir pageidautinas procesas. Laimei, egzistuoja žaidimų internetinės parduotuvės, kurių dėka galite palengvinti savo dalią. Tokiose platformose geimeriai gali už priimtiną kainą įsigyti įvairių žaidimo elementų ar papildyti tenykštės valiutos sąskaitas.

Šios parduotuvės auga nepaprastu tempu. Tyrimų namų „SuperData“ duomenimis, pasaulinės virtualių multiplayer žaidimų ir virtualių modeliavimo platformų bei interaktyvios medijos pajamos 2019 m. siekė maždaug 109 mlrd. JAV dolerių, palyginti su 62 mlrd. USD 2015 m., Prognozuojama, kad iki 2021 m. jos sieks beveik 129 mlrd. USD. „Motion Picture Association“ duomenimis, ši sritis jau pranoko kino pramonę, kurios pajamos 2018 m. siekė 96,8 mlrd. USD.

Apie 85% šių virtualių turgaviečių pajamų sudaro vartojų išlaidos platformose virtualių prekių pirkimui. Likusi dalis gaunama iš susijusios veiklos, pvz. mažmeninė ir skaitmeninė prekyba, atsisiunčiamas turinys ir reklama.

Virtualių platformų sėkmė paskatino atsirasti „laukinę“, milijardų dolerių vertės nelegalią prekybos žaidimų valiutomis ir prekėmis rinką, todėl visuomet atkreipkite dėmesį į parduotuvės reputaciją ir paieškokite atsiliepimų apie ją internete, pavyzdžiui gerai žinomoje svetainėje „Truspilot“.

Reikalavimas mokėtimas tikrus pinigus už virtualius daiktus ir valiutą yra dažna preižastimi konfliktų tarp žaidėjų ir kūrėjų. Geimeriai paprastai nepatenkinti norimų įsigyti dalykų kainomis. Čia gali padėti tam skirtos internetinės platformos. Tokiose parduotuvėse viskas tvarkingai sudėliota, kad būtų galima greitai ir paprastai surasti dominantį žaidimo elementą ir sužinoti jo kainą. Kai kuriose platformose taip pat galima patikrinti pardavėjo reitingą ir įvertinti jo patikimumą. Atlikęs sandorį pirkėjas gali palikti atsiliepimą apie pardavėją ir parašyti apžvalgą apie savo patirtį. Įvertinę matomą informaciją, galite apsaugoti nuo nepatikimų pardavėjų, su kuriais galite susidurti internete ieškodami geriausių pasiūlymų. Pardavėjai parduotuvėse paprastai būna tik patikimi, nes jų asmenybės patvirtinamos prieš leidžiant jiems naudoti platformą.

Savaime suprantamna, kad tokiose parduotuvėse rasite pačius populiariausius žaidimus, kurie mėgstami visame pasaulyje. Platformose lengvai rasite atsiliepimų apei tokius žaidimus ir jų vidines valiutas „Runescape gold“, „PoE orbs“ ir t.t.

Žinoma, už visus šiuos privalumus tenka sumokėti ir kai kurios svetainės reikalauja net 15% mokesčio už kiekvieną sandorį. Šie komisiniai mokesčiai gali gana ženkliai paploninti piniginę atliekant daugybę operacijų. Bene palankiausias sąlygas rinkoje siūlo Eldorado.gg su 5% mokesčiu ir skaidriai pateiktomis sąlygomis.

Visos platformos funkcijos ir pranašumai gali netekti prasmės, jei parduotuvė savo vartotojams nesiūlo tinkamų palaikymo paslaugų. Patikimos svetainės užtikrina, kad žaidėjai be rūpesčių galėtų atlikti sandorius, o jei kyla kokių nors problemų, jų klientų aptarnavimo atstovai greitai įsikiša ir išsprendžia nesutarimus.

Taigi, jei esate užkietėjęs geimeris ir daugybę laiko praleidžiate daugelio žaidėjų internetinių žaidimų virtualiuose pasauliuose, būtinai pasidomėkite tokiomis internetinėmis parduotuvėmis. Tokiu būdu galėsite greičiau ir paprasčiau pasiekti norimus tikslus bei išvengti monotoniškų ir nemėgstamų veiksmų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau