Klaviatūra „GeIL Epic Gear DeFiant“ leidžia suderinti skirtingų tipų jungiklius

Dauguma geimerių renkasi mechaninę klaviatūrą, tačiau skiriasi jų pageidavimai: vieni pasirenka modelį su „Cherry MX Blue“ jungikliais, kiti nori „MX Red“ arba „Brown“, o kai kuriems geriausias atrodo naujas „Logitech“ išradimas „Romer-G“. Įsigijus klaviatūrą su tam tikro tipo jungikliais jais teks naudotis visą prietaiso tarnavimo laiką. Nuo šiol tai ne visada yra tiesa! Gana gerai žinomas žaidimų periferinės įrangos gamintojas „GeIL“ pristatė naują klaviatūrą „Defiant“ su „Epic Gear“ prekinių ženklu. Produktas parduotuves pasieks balandžio mėnesį.

GeIL Epic Gear DeFiant

Naujiena, pirmiausia, ypatinga tuo, jog leidžia vienu metu naudoti skirtingų tipų jungiklius. Šią galimybė suteikia firminis mechanizmas „EG MMS MECHANICAL SWITCH“, kuris „Defiant“ davė iki šio neregėtą moduliškumo laipsnį. Deja, standartinių „Cherry“ arba „Kailh“ jungiklių čia nepanaudosite – jie tiesiog neturi reikiamų kontaktų ir tvirtinimo elementų, tačiau „GeIL“ planuoja išleisti šių jungiklių savo versijas: „EG Grey“ (linijinė eiga), „EG Orange“ (lytėjimo (Tactile Action)) ir „EG Purple“ (lytėjimo su paspaudimo grįžtamuoju ryšiu (Click Action) ). Paspaudimo jėga bus maždaug 50 gramų, eiga – apie 4 mm, sujungimo taškas – 1,5 +/- 0,2 mm. Patikimumas nurodytas 70 milijonų paspaudimų ribose.

GeIL Epic Gear DeFiant

Moduliškumas būdingas ne tik „Defiant“ klavišams. Bendrovė juos vadina išplečiamais žaidimų priedais (EXPANDABLE GAMING ACCESSORIES). Gamintojas kol kas paminėjo papildomą skydelį su 27 programuojamais mygtukais, daugiafunkcį galinį bloką su USB Type-C jungtimi, įvairių tipų laikiklius riešams – turnyro ir ergonomišką, garso ir kitus modulius. Visas sąrašas dar nepaskelbtas, tik žinoma, kad visi priedai bus parduodami atskirai. Gamintojas nepamiršo ir kitų parametrų, kurie klaviatūrą daro skirtą žaidimams – naujiena palaiko 10KRO režimą, anti-ghosting ir vidinėje atmintyje gali įrašyti keturis vartotojų profilius.

GeIL Epic Gear DeFiant

Viršutinis klaviatūros dangtelis pagamintas iš aliuminio ir yra labai patvarus. Įdomu tai, kad viršutiniame dešiniajame kampe, šalia indikatorių įmontuotas prasukimo ratukas. Jo funkcija kol kas nežinoma. „GeIL“ nepamiršo ir apšvietimo: kiekvienam klavišui galite parinkti bet kurį iš devynių galimų apšvietimo rūšių. Kabelio ilgis – 2,2 metrai. Gaminio matmenys yra 455 × 167 × 26 mm, svoris – 1 kilogramas. Komplekte rasite specialų raktą jungiklių pakeitimui, taip pat firminę programinę įrangą, kuri pilnai atskleis visą „Defiant“ lankstumą. Klaviatūrą iš juodos bus galima paversti į baltą, pasinaudojus viršutinio dangtelio plėvele ir klavišų dangtelių rinkiniu.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau