Kinijos IT naujienų portalas išbandė populiarias greito įkrovimo technologijas

Parodoje MWC 2017 kompanija „Meizu“ pristatė greičiausią pasaulyje greito įkrovimo technologiją, kuri išmanųjį telefoną su 3000 mAh talpos baterija leidžia įkrauti nuo 0% iki 100% vos per 20 minučių. Deja, gamintojas nieko nepranešė apie savo išradimo pasirodymą  prietaisų rinkoje.

Nepaisant to, šio metu rinkoje yra iš daugybė analogiškų kitų įmonių sprendimų. Kinijos IT naujienų portalas „IThome“ nusprendė palyginti esamas greito įkrovimo technologijas. Šiam tikslui buvo pasirinkti išmanieji telefonai „Huawei Mate 9“, „Samsung Galaxy C9 Pro“, „Oppo R9S Plus“, „Vivo X9 Plus“ ir „Apple iPhone 7 Plus“. Pastarasis neturi greito įkrovimo funkcijos ir buvo pasirinktas šių technologijų efektyvumo demonstracijai.

Atkreipkite dėmesį, kad „Huawei Mate 9“, „Samsung Galaxy C9 Pro“, „Oppo R9S Plus“, „Vivo X9 Plus“ naudoja  4000 mAh talpos akumuliatorius, o „Apple iPhone 7 Plus“ – vos 2910 mAh. Prieš pradedant eksperimentą visi išmanieji telefonai buvo iškrauti iki 0%.

Per 5 minutes „Huawei Mate 9“ savo energijos atsargas papildė 10%, „Vivo X9 Plus“ – 9%,” „Samsung Galaxy C9 Pro“ – 7%, „Oppo R9S Plus“ – 5%, o „Apple iPhone 7 Plus“ – vos 4%.

Po pusvalandžio „Huawei Mate 9“ jau buvo įkrautas 56%, „Vivo X9 Plus“ ir „Oppo R9S Plus“ – 49%, „Samsung Galaxy C9 Pro“ – 36%, o „Apple iPhone 7 Plus“ – 19%.

Praėjus 90 minučių nuo eksperimento pradžios „Huawei Mate 9“ buvo pilnai įkrautas, „Vivo X9 Plus“ ir „Oppo R9S Plus“ pasiekė 98% ribą, „Samsung Galaxy C9 Pro“ – 95%, o „Apple iPhone 7 Plus“ – 57%.

Po 150 minučių visų „Android” išmaniųjų telefonų baterijos buvo visiškai užpildytos, tik „iPhone 7 Plus“ indikatorius vis dar rodė 69%. Visiškai įkrauti „Apple“ flagmaną prireikė 190 minučių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau