Kinijos gamintojai sukūrė konsorciumą, kuris kovos dėl „Apple“ ekranų užsakymų

Vis daugiau ir daugiau duomenų rodo, kad naujas „iPhone“ modelis naudos  AMOLED ekraną. Kinijos žiniasklaida pranešė, kad vieni iš stambiausių išmaniųjų telefonų vietinių gamintojų „Huawei Technologies“, OPPO, Vivo ir BBK sukūrė konsorciumą, bijodami, kad AMOLED ekranų tiekimą „Apple“ gali monopolizuoti Japonijos gamintojai ir „Samsung Display“.

Bendradarbiavimo tikslas – bendros investicijų į Kinijos lanksčių matricų gamintoją „Royole“, kuris galėtų jau 2017 metais užtikrinti pakankamą AMOLED ekranų kiekį. Jei „Apple” iš tiesų organinių šviesos diodų ekranus pradės naudoti savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse, šių matricų paklausa išliks labai didelė 2018-2020 metais, kodėl kinai gali prarasti savo konkurencinį pranašumą.

Royole

Be to, pranešama, kad kai kurie Kinijos gamintojai jau ieško galimybių sudaryti ilgalaikes sutartis dėl AMOLED ekranų tiekimo. Tuo tarpu Kinų BBK netgi įkūrė savo nepriklausomą padalinį, kuris sutelks dėmesį į matricų gamybą ir, tikimasi, kad 2017-2019 metų laikotarpiui įstengs padidinti AMOLED ekranų gamybą mažiausiai iki 60 milijonų vienetų per mėnesį.

„Royole“ 2017-2018 metais taip pat ketina plėsti savo AMOLED gamybos pajėgumus iki 45 milijonų vienetų per mėnesį ir planuoja atidaryti naujas 5,5 kartos gamybos linijas Kinijos mieste Šenžene.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau