Kinijos gamintojai kontroliuoja 40% pasaulio išmaniųjų telefonų rinkos

Žinomi Kinijos telefonų gamintojai jau seniai nustojo asocijuotis su bendrovėmis, gaminančiomis antrarūšius produktus. Dabar šie prekės ženklai tinkamai konkuruoja su lyderiais ir net taiko į jų vietą.

Pagal Taivano tyrimų bendrovės TrendForce duomenis, Kinijos gamintojai 2014 metais pateiks apie 450 milijonų išmaniųjų telefonų, kas atitinka 38,6%, šių prietaisų pasaulinės rinkos apimties. Ekspertai pažymi, kad per pastaruosius trejus metus, Kinijos gamintojai kasmet didina „protingų“ telefonų tiekimą vidutiniškai 50%.

businessweek.com
businessweek.com

Ateityje parduotos produkcijos augimo tempas iš Kinijos norma sumažės iki 17% dėl to, kad paklausa šiems produktams vidaus rinkoje bei dėl vietinių mobiliojo ryšio operatorių subsidijų apimties sumažėjimo. Tačiau tai nesutrukdys Kinijos gamintojams pasiketi daugiau nei 40% pasaulio smartfon‘ų rinkos kontrolę per ateinančius metus, o 2016 metais – padidinti savo dalį iki 50% ir daugiau.

Didžiausi Kinijos telefonų tiekėjai yra Huawei, Lenovo ir Xiaomi. Kiekvienas iš šių ženklų, kaip prognozuoja TrendForce, šiemet paruoš pardavimui 60 milijonų išmaniųjų telefonų, kas leis jiems patekti tarp šešių pirmaujančių gamintojų kartu su Samsung, Apple ir LG.

businessweek.com
businessweek.com

Atkreipkite dėmesį, kad Xiaomi jau yra pirmąjame trejetuke. Tolesnė bendrovės sėkmė priklausys nuo to, kaip sėkmingai ji plėsis tarptautinėje rinkoje. Lenovo svarbiausiu sėkmės veiksniu ekspertai vadina Motorolos absorbcijos efektyvumą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau