Kinai siūlo 50% nuolaidas dronams ir kitiems žaislams

Ateinantį penktadienį daugelis parduotuvių pasiūlys nuolaidų juodojo penktadienio proga, tačiau to nebūtina laukti, nes jau šiandien kinų elektroninė parduotuvė Tomtop pradėjo gausų dronų ir kitų žaislų išpardavimą. Kalėdos ne už kalnų, todėl jau dabar galite įsigyti tinkamų dovanų savo atžaloms ar artimiesiems.

Daugeliui elektronikos mėgėjų turėtų patikti unikalus sulankstomas dronas „FQ777 FQ02W“, kurį dabar galite įsigyti už $19.99 kainą. Šis prietaisas gali pasigirti ne tik įspūdinga išvaizda, bet ir 720 x 576 raiškos kamera su WIFI FPV duomenų perdavimu, užtikrinančiu puikią realaus laiko patirtį. Skraidyklę galite valdyti tiek siųstuvu, tiek telefonu. Didelės talpos baterija palaiko apie 8-10 minučių skrydį, be to „FQ777 FQ02W“ moka apversti ore, turi  didelio ir mažo greičio režimus, o vieno klavišo grąžinimo funkcija taip pat suteikia daug skraidymo malonumo. Puikus pasirinkimas dronų gerbėjams.

Itin taupiems pirkėjams patiks vos $9.99 kainuojantis mini dronas „FQ777 126C“. Tai nereiškia, kad kūrėjai juo niekuo neapdovanojo. Anaiptol, šis modelis tai pat gali apsiversti ore, turi 2 Mp raiškos HD kamerą, šešių ašių giroskopą, užtikrinantį prietaiso pusiausvyrą skrydžio metu, prisimena pakilimo vietą ir prireikus į ją sugrįžta, automatinį skrydžio režimą ir LED apšvietimą, kuris pravers skraidant tamsoje.

Tiesa, šių abiejų dronų už minėtą kainą bus parduotas nedidelis kiekis, tačiau ir be jų Tomtop parduotuvėje rasite ne mažiau patrauklių pasiūlymų. Pvz. elektroninį šuniuką, „žvaigždžių karų“ robotą, nuotoliniu būdu valdomų žaislinių automobilių, planšetę piešimui, daugybę skraidyklių modelių ir t.t.

Visą nuolaidų sąrašą rasite čia: https://goo.gl/6mvavF

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau