Kiek kainuoja „iPhone“ skirtingose šalyse?

„Apple“ kasmet didina savo pajamas, kurių dauguma gaunama iš išmaniojo telefono „iPhone“ pardavimų. Prietaisą, kurio savikaina yra apie 250 JAV dolerių, gamintojas parduoda mažiausiai už 647 $ kainą. Rinkodaros kompanija „WebpageFX“ parengė įdomų grafiką, atspindintį „iPhone 6“ kainas skirtingose šalyse. Įdomu tai, kad kainų svyravimas viršija 400 $.

Kiek kainuoja „iPhone“ skirtingose šalyse?

Labiausiai pasisekė Kanados gyventojams, kur „iPhone 6“ galima įsigyti už 647 $, o brazilai už tą patį produktą turi sumokėti net 1107 $. Lietuvoje „Apple“ išmanusis telefonas kainuoja apie 710 JAV dolerių.

Ne mažiau įdomi „WebpageFX“ statistika, lyginanti „iPhone 6“ kainą su konkrečios šalies vidutinės šeimos metinėmis pajamomis.

Kiek kainuoja „iPhone“ skirtingose šalyse?

Ši suma mažiausia Jungtinėse Amerikos Valstijose – ten „iPhone 6“ kaina sudaro tik 1,6 proc. vidutinės šeimos metinių pajamų. „Apple“ flagmanas nepakeliama našta tampa šeimai Indijoje (27 proc.), Filipinuose (33 proc.) ir Indonezijoje (beveik 39,3 proc.). Pagal osp.stat.gov.lt duomenis 2011 metais Lietuvoje vidutinės disponuojamosios pajamos vienam namų ūkiui per metus buvo 28440 lt (9219 $), t.y. „iPhone 6“ kaina sudaro 7,7 proc. metinių lietuvio pajamų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau