Kas bendro tarp wifi antenos ir ausinukų?

Kartais atrandama tokių sąsajų, kad sunku nenusiversti nuo kėdės. Galima pasijusti lyg Gustavui, nuo pasakiško kąsnio svyrančiam žemės link. Ar kada pamąstėte, jog wifi antenos ir ausinukai yra siejami bendrumų? Tik nepulkite prieštarauti, mat tai ne melas.

Kaip ir kiekvienas prietaisas, ausinukai ir antenos atlieka tam tikras funkcijas. Pastarieji įrenginiai padeda užtikrinti sklandų ryšį ir spartų duomenų perdavimą, o pirmiau paminėtieji leidžia mėgautis muzika. Iš pirmo žvilgsnio nieko bendro. Tačiau pažvelkime atidžiau. Antenos yra skirtos interneto ryšiui, o šis naudojamas ne tik darbui, bet ir pramogoms. Muzika taip pat dažnai vertinama kaip pramoga. Netgi pavyksta sukurti šiokią tokią schemą: wifi antena užtikrina, kad internautas kokioje nors svetainėje klausysis muzikos be striginėjimų. Visai tikėtina, kad, nenorėdamas trikdyti aplinkinių ramybės, toks asmuo į pagalbą pasitelks ausines. Štai toks pirmasis panašumas arba, tiksliau sakant, wifi antenų ir ausinukų „draugystė“.

Verta aptarti ir kitą niuansą. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje wifiantenos.lt siūlomi įvairūs produktai. Tarp jų – ir tai, apie ką rašoma šiose eilutėse. Kadangi skirtingos prekės yra, vaizdžiai tariant, po vienu stogu, jos lyg ir turėtų dalintis kokiais nors bendrumais. Vienam iš jų jau skyrėme pastraipą, tačiau yra ir kitas, ne ką menkesnis. Tai harmonijos suteikimas. Prastas, trūkinėjantis ryšys nervina, neleidžia nei normaliai dirbti, nei pramogauti. O štai didelė sparta ir nepertraukiamas veikimas tarytum subalansuoja žmogaus vidų. Panašius dalykus galima kalbėti ir apie ausines. Muzika daugeliui kaip atsipalaidavimo būdas, galimybė normalizuoti ar optimizuoti mintis. Nevarginantis ryšys leidžia susikoncentruoti į uždavinius ir juos greitai išspręsti, o pasiklausius muzikos tikėtinas panašus efektas. Būtent dėl to ausinukai ir wifi antenos taip sugretinami.

Bendrumas tarp wifi antenos ir ausinukų yra. Jis netgi ne vienas. Ne mažiau svarbu, kad pirkėjas gali šiuos daiktus įsigyti vienoje vietoje. O tai suteikia maksimalų patogumą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau