Kaip aukštai gali kilti Windows 10?

Windows_10_Logo_04

Praėjo daugiau nei pusmetis nuo Windows 10 išleidimo. Per šį laiką įrenginių skaičius su šia operacine sistema stabiliai augo kiekvieną mėnesį, neišimtis buvo ir vasaris, kurio metu Windows 10 rinkos dalis padidėjo visu procentu.

Nors skaičiai gali atrodyti neįspūdingi, taičiau nereiktų pamiršti, kad vis daugiau vartotojų atnaujina savo operacines sistemas, taip Windows 10 rinkos dalis užtikrintai didėja, o Microsoft būtent to ir nori. Pasak, Netmarketshare.com vasarį Windows 10 vartotojų skaičius siekė 12.82 procentus.

Sausį šios operacinės sistemos rinkos dalis siekė 11.85 procentus, o gruodį 9.96 procentus. Šie skaičiai patvirtina, kad nuo Windows 10 išleidimo, prieš pusmetį ši operacinė sistema atsikovodavo po vieną procentą vartotojų, kiekvieną mėnesį.

Kaip bebūtų, tačiau senesnių Windows versijų vartotojų skaičius mažėja. Windows 8.1 praranda pozicijas, iš 10.4 procento vartotojų sausį, jai liko 9.83 vasarį. Visų taip mėgiama Windows 7 operacinė sistema, prarado santykinai  mažą dalį vartotojų, iš 52.47  procentų, ji vis dar išlaiko panašų skaičių vartotojų, 52.34 procentus. Windows XP operacinei sistemai ištikimais lieka 11.24 procentai vartotojų.

Microsoft pagrindinis tikslas, turėti 1 milijardą Windows 10 vartotojų, per 2-3 metus nuo išleidimo. Paskutiniais oficialiais duomenimis, Windows 10 vartotojų skaičius siekia jau 200 milijonų, kitaip tariant Microsoft jau pasiekė penktadalį savo tikslo.

Viso to priežastis Microsoft užtikrinta strategija. Windows 10 galima įdiegti kaip nemokamą atnaujinimą, kol tai bus galima padaryti šios operacinės sistemos pozicijos tik gerės.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau