Kai išsirinkti kokybišką parduotuvės įrangą?

Ruošiatės savo mažos, jaukios maisto ir kitų prekių parduotuvės atidarymui, tačiau nežinote, kaip reikėtų išsirinkti kokybišką parduotuvių irangą? Jeigu trokštate prekiauti kokybiškais produktais, turėtumėte pasirūpinti ir tinkamu produktų pateikimu bei moderniais, darbą palengvinančiais prietaisais. Ramybės neduoda klausimas, kaip išsirinkti iš daugybės parduotuvei įrengti skirtų daiktų ir kokios įrangos įsigijimui verta investuoti daugiausia lėšų, o kur galima sutaupyti? Pateikiame sąrašą, kuriame įvardyta svarbiausia parduotuvių įrangą ir nurodyti pagrindiniai jos įsigijimo aspektai.

Prekybinės lentynos ir prekystaliai

Prekybinės lentynos – tai iranga prekybos centrams ir nedidelėms parduotuvėms, be kurios neįmanoma išsiversti. Kur kitur laikysite savo prekes? Renkantis prekybines lentynas, reikėtų atsižvelgti, kokiu principu vyks prekyba – ar klientas pats rinksis prekes, ar prekes siūlys parduotuvės darbuotojai. Jeigu prekes rinksis patys klientai, labai svarbu, kad lentynos būtų tinkamo aukščio ir turėtų keletą aukštų, kuriuose prekės būtų išdėstytos pagal tam tikrus prioritetus. Galite rinktis iš įvairiausio tipo prekybinių lentynų: vienpusių, dvipusių, kampinių lentynų arba stovų su lentynomis, tačiau svarbiausia, kad lentynos būtų pagamintos iš kokybiškų medžiagų bei būtų pritaikytos prie parduotuvės interjero ir prekybos tipo. Prekystalio dizainas taip pat itin svarbus, nes prekystalis yra centrinis objektas parduotuvėje. Nedidelėse maisto ir kitų prekių parduotuvėse prekystaliai dažniausiai būna vieta, skirta kasos aparatui, taip pat smulkesnių prekių eksponavimui, tad svarbu išsirinkti prekystalį, kuris būtų kokybiškas, išskirtinis, bet kartu ir puikiai įsilietų į parduotuvės atmosferą.

Šaldymo vitrinos

Jeigu savo parduotuvėje ketinate pardavinėti šaldytus maisto produktus, vadinasi, neapseisite be šaldymo vitrinos. Šaldymo vitriną reikėtų rinktis atsižvelgiant į maisto produktus, kuriuos pardavinėsite. Šaldymo vitrinos taip pat turėtų derėti prie parduotuvės interjero ir kitos parduotuvės įrangos, be to, svarbus ir tinkamas išdėstymas. Galite pasirinkti įprastą horizontalią arba vertikalią gastronominę šaldymo vitriną, šaldymo pasienį ar spintą, taip pat reikėtų apsvarstyti, galbūt verta įsigyti ant prekystalio pastatomą šaldymo vitriną. Bet kokiu atveju, šio tipo parduotuviu iranga kaina gali pralenkti kitas jūsų parduotuvei skirtas priemones, tačiau verta įsigyti kokybišką šaldymo vitriną, kad produktai išliktų švieži ir šaldikliuose nesikauptų ledas

Sandėliavimo konteineriai, stelažai

Prekėms laikyti sandėlyje taip pat reikės tinkamos įrangos. Kroviniams laikyti galite pasirinkti įprastas lentynas, kurios kainuos pigiau, tačiau norėdami tinkamai išnaudoti sandėlio patalpą ir sutaupyti daugiau vietos, turėtumėte įsigyti sandėliavimo konteinerius, pritvirtinamus prie palečių. Paletiniai stelažai puikiai tiks, jeigu prekes ketinate sandėliuoti krautuvais, o įprastus stelažus iš plieno ar kitos medžiagos verta įsigyti, jeigu prekes krausite rankomis. Ieškant tinkamos sandėliavimo įrangos, verta pasidomėti, kokia šio tipo parduotuviu iranga Vilniuje ar kitame mieste kainuoja pigiau, kad sutaupytumėte lėšų kitai svarbiai įrangai, be kurios neišsiversite savo parduotuvėje.

Kasos aparatai ir pinigų detektoriai

Vienas iš svarbiausių pirkinių jūsų parduotuvei – kasos aparatas. Jeigu planuojate atidaryti nedidelę parduotuvę ir numanote, jog nebus didelio kvitų skaičiaus, tuomet galite įsigyti pigesnį ir paprastesnį kasos aparatą, tačiau jeigu numatote didesnę apyvartą, tuomet vertėtų įsigyti kokybišką ir modernų kasos aparatą, pavyzdžiui, Raso firmos elektroninį automatizuotą kasos aparatą, palengvinantį gaunamų pajamų apskaitą. Tokia parduotuvių ųranga kainos atžvilgiu, žinoma, bus brangesnė, tačiau tikrai pagreitins ir supaprastins skaičiavimo procesą. Be to, šie kasos aparatai išsiskirs ne tik efektyvumu, bet ir moderniu dizainu. Įvedus eurą, kiekvienoje parduotuvėje atsirado dar vienas svarbus prietaisas – pinigų detektorius, kurį rekomenduojama įsigyti, nes ši parduotuviu iranga vilniuje ar bet kuriame kitame mieste esančioje parduotuvėje apsaugos nuo galimų nuostolių. Pinigų detektoriai paprastai naudoja garsinį arba šviesos signalą tam, kad praneštų apie grynųjų pinigų klastotes, tad ši parduotuviu iranga – būtinas pirkinys.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau