Ką „išmanaus“ po eglute galite padėti šiemet?

Kalėdoms nenumaldomai artėjant, gana nemažu galvos skausmu tampa dovanų artimiesiems paieškos. Dabar, kai pasirinkimas toks didelis, o kiekvieno norai – skirtingi, išrinkti geidžiamą dovaną kartais tampa labai sudėtinga. Jei Jūsų artimasis – modernus ir seka technologijų madas, siūlome padovanoti ką nors “išmanaus”.

Dažniausiai renkamės iš dviejų tipų dovanų: praktiškų arba sentimentalių. Funkcionalumą mėgstantys žmonės ieško idėjų, kurios palengvintų artimųjų buitį ar darbą, tuo tarpu tie, kurie labiau vertina emocijas, stengiasi pradžiuginti artimą žmogų mielomis staigmenomis. Bet ar ne puiku būtų išrinkti tai, kas džiugintų širdį, o kartu praverstų ir kasdienėje veikloje?

Ir funkcionali, ir madinga dovana

Mūsų dienomis praktiškumą ir stilių dažnai įkūnija išmanieji įrenginiai. Todėl „Julia Janus“ mados namų atstovės Eglės Tranaitės manymu, „išmani“ dovana, tokia, kaip pavyzdžiui išmanusis telefonas ar planšetė, pradžiugintų ne vieną šiuolaikišką žmogų.

„Šiandien žmonės yra ypatingai judrūs, užsiėmę, jų gyvenimo tempas yra labai greitas, tad be išmaniųjų prietaisų gyventi būtų sunku. Technologijų sklaida neprasilenkia ir su mada. Pavyzdžiui, mūsų mados namai siūlo „išmanias“ pirštines. Dėl specialios pirštinėse pritaikytos technologijos, valdyti telefoną galima jų nenusimovus.“

Kiekvienam pagal būdą

Audriaus Granicko, „Samsung Electronics Baltics“ produktų žinovo Lietuvoje, manymu, technologijų madas sekantis žmogus, turėtų ypač apsidžiaugti kokia nors „išmania“ naujiena. Tačiau kartu svarbu padovanoti, tai, kas atitiktų žmogaus pomėgius ar gyvenimo būdą.

Ką „išmanaus“ po eglute galite padėti šiemet?

„Jei žmogus judrus, siekiantis laikytis sveiko gyvenimo būdo, galima dovanoti išmanųjį laikrodį, jei mėgsta žaidimus bei filmus – virtualios realybės įrenginį, jei mėgsta klausytis muzikos – „Bluetooth“ ryšiu ir išmaniuoju telefonu valdomą garsiakalbį“, – variantus vardino ekspertas.

Dovana turinti prasmę

Tuo tarpu virtualių treniruočių portalo “Sporto birža” įkūrėja, sveikatingumo laidų prodiuserė bei asmeninė trenerė Vlada Musvydaitė teigia, jog dovanojant „išmaniąsias“ dovanas, reikėtų atsižvelgti, ar jos pagerins žmogaus gyvenimą – galbūt supaprastins kasdienius darbus arba leis geriau pasirūpinti sveikata.

„Šiuolaikinis žmogus ne tik išsiskiria savo santykiu su technologijomis, bet ir sumažėjusiu judrumu. O kai kurios technologijos gali motyvuoti žmones sportuoti ir sveikai gyventi. Aš nešioju „Samsung Gear S2” išmanųjį laikrodį, kuris parodo kiek žingsnių nuėjau, kiek laiko per dieną būnu fiziškai neaktyvi. Tai motyvuoja judėti kur kas labiau,“ – prisipažįsta V. Musvydaitė. Išmanųjį laikrodį, V. Musvydaitė siūlo dovanoti ypač tiems, kurie dirba sėdimą darbą ir judėti kasdien pamiršta.

Informacijos šaltinis: pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau