Jubiliejinis „Windows 10“ atnaujinimas įdiegs naujų funkcijų

„Microsoft“ savo tinklaraštyje paskelbė pranešimą apie „Windows 10 Anniversary Update“ įdiegimo pradžią į kompiuterius ir kitus prietaisus, valdomus naujausios operacinės sistemos. Atnaujinimas žymiai išplės sistemos funkcionalumą bei vartotojams suteiks naujų ir naudingų įrankių, skirtų kasdienių užduočių atlikimui. Tarp kitų dalykų, atnaujinimas padidina operacinės sistemos įkrovos greitį ir leidžia prailginti mobiliųjų įrenginių baterijų darbo trukmę.

Windows Ink Workspace
Windows Ink Workspace

Svarbiausia naujove „Microsoft“ vadina „Windows Ink Workspace“ modulį. Šioje darbo srityje surinktos visas funkcijos ir programos, susijusias su įvestimi rašytiniu būdu. Palengvinti gyvenimą skaitmeninių rašiklių savininkams „Microsoft“ nusprendė neatsitiktinai, juk visos “Pro” serijos „Surface“ planšetės komplektuojamos su atitinkamu priedu (Surface Pen). Vienoje iš suderinamų programų (albumu, ekrano ar patobulintomis pastabomis) „Windows Ink“ leidžia per kelias sekundes pradėti dirbti su skaitmeniniu rašikliu arba panašiu įvesties įrenginiu.

Atnaujintas „Windows Defender“ dabar turi gebėjimą automatiškai suplanuoti automatinį kompiuterio skenavimą, o naujos „Windows Hello“ funkcijos naršyklėje „Edge“ suteikia prieigą prie apsaugos priemonių. „Edge“ tapo mažiau reiklus sistemos ištekliams, o tai vienu baterijos įkrovimu leidžia ilgiau dirbti internete.

808-1

Naujus „Microsoft Edge“ plėtinius galima atsisiųsti iš „Windows“ parduotuvės. Įdiegę „jubiliejinį atnaujinimą“ ras daugybę pasiūlymų, susijusių su „Xbox One“ ekosistema. Visų pirma, „Xbox Play Anywhere“ leidžia geimeriams tą patį žaidimą naudoti bet kurioje iš „Windows 10“ platformų. Žinoma, žaidimas turi būti pritaikytas būtent šiai operacinės sistemos versijai.

Skype Preview
Skype Preview

Atnaujintoje OS versijoje įdiegtas „Skype Preview“ priedas leidžia bendrauti internetu, be būtinybės įdiegti atskirą „Skype“ programą.

„Microsoft“ nepamiršo švietimo darbuotojų ir jiems pasiūlė paprastesnius kasdienių problemų sprendimų būdus. „Windows 10“ jubiliejinis atnaujinimas suteikia pagreitintą ir supaprastintą įrenginio konfigūraciją, prieinamumą prie įrankių, kurie mokytojams padeda greitai organizuoti darbą klasėje, taip pat aplikaciją „Take a Test“, kuri naršyklės pagrindu sukuria saugią aplinką internetinių testų įgyvendinimui.

1607 indeksą gavęs „Windows 10 Anniversary Update“ bus įdiegtas automatiškai, jei jūsų prietaise įjungtas automatinis OS ir jos komponentų atnaujinimas, arba tai galite padaryti rankiniu būdu. Atnaujinimą jau gali atsisiųsti kompiuterių ir planšečių vartotojai, o „Windows“ išmaniuosius telefonus OS pagerinimas pasieks per artimiausias savaites.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau