JDI sukūrė iš visų pusių berėmį ekraną

Bendrovė „Japan Display Inc.“ (JDI) paskelbė sukūrusi novatorišką LCD ekraną, kuris buvo pavadintas „Full Active“ (visiškai aktyvus). 5,5 colių įstrižainės matrica gavo 1920×1080 taškų raišką, o jo skiriamasis bruožas yra itin ploni rėmeliai aplink visą perimetrą.
Šiuo metu išmaniųjų telefonų gamintojai laiko garbės reikalu kurti prietaisus su plonais rėmeliais. Jei šoninių rėmelių pažanga yra akivaizdi, tai viršutinė ir apatinė dalys, šiuo atžvilgiu, žymiai atsilieka. „Full Active“ pavyko pasiūlyti vienodai ploną rėmelį iš visų pusių. JDI atstovai teigia, kad jų sukurtas ekrano modulis leis pagaminti išmaniuosius telefonus, kurių matmenys bus panašūs į ekrano dydį. Be to, naujiena gali paskatinti atsiradimą naujų programinės įrangos sprendimų, kurie leistų efektyviai naudoti visą ekraną.

jdi-display2

Pasiekti tokį įspūdingą rezultatą pavyko naudojant naujoviškus didelio tankio laidus, taip pat naujas surinkimo technologijas ir modulinę konstrukciją. JDI tikisi, kad jų novatoriškas sprendimas bus pritaikytas ne tik išmaniesiems telefonams, bet ir kitai nešiojamai elektronikai. Tikimasi, kad masinė „Full Active“ ekranų gamyba bus pradėta kitais metais.

jdi-display

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau