Įtempiamos lubos – pažangi technologija vidaus apdailai

Neatsiejama remonto dalis yra lubų sistemų montavimas. Šiais laikais gana dažnai gyvenamosiose patalpose galima išvysti įtempiamas lubas, kurios išpopuliarėjo dėl gana lengvo montavimo ir estetiškos išvaizdos. Be to, bet kokiam kambariui galite suteikti neįprastą ir gražią išvaizdą naudodami, pavyzdžiui, įtempiamas lubas su įvairiomis dekoracijomis arba nuotraukų spausdinimu.

Įtempiamos lubos turi praktiškai idealiai plokščią paviršių, tai pasiekiama dėl specialios sudėties PVC medžiagos, kuri montuojant ištempiama. Norint pasiekti kokybišką rezultatą, nerekomenduojama taupyti medžiagoms, tik tokiu atveju galimas ilgas tarnavimo laikas.

Kokybiškos ir brangios įtempiamų lubų medžiagos pasižymi įspūdingomis savybėmis, būtent dėl ​​unikalių savybių įtempiamos lubos praktiškai neprilygstamos statybų rinkoje.

Medžiagos sugeba apsaugoti lubas, pavyzdžiui, nuo deformuoto ir krentančio tinko, be to, užliejus ar galimai nesandariai įtempiamos lubos išgelbės būstą nuo žalingo drėgmės poveikio, kuris tiesiog negali prasiskverbti į vidų.

Lubų konstrukcinė ypatybė – jose gali būti užmaskuotos (paslėptos) įvairios komunikacijos sistemos, pavyzdžiui, vėdinimas, signalizacija, priešgaisrinė saugos sistema. Be to, jei yra poreikis, konstrukcijoje galima kloti papildomą izoliaciją.

Reikšmingi pranašumai yra tai, kad ant PVC medžiagų nesusidaro kondensatas, o tai reiškia, kad tokias lubas galima saugiai montuoti patalpose, kuriose yra daug drėgmės ir dažnai keičiasi temperatūra, ypač vonios kambaryje ar baseine įtempiamos lubos nesukels nepatogumų. Be to, PVC plėvelės išskirtinumas slypi tame, kad ji nekaupia statinės elektros.

Įtempiamos lubos nereikalauja jokios ypatingos priežiūros ir atitinkamai periodinio remonto, tai taupo ne tik biudžetą, bet ir laiką bei pastangas. Taip pat prie laikinų privalumų priklauso gana paprastas įtempimo konstrukcijos išardymas.

PVC medžiagos yra ne tik ekologiškos, bet ir saugios sveikatai, be to, įtempiamos lubos turi pakankamą priešgaisrinės apsaugos laipsnį.

Neginčijamas pranašumas yra ir izoliacinės savybės, ypač medžiagos nesugeria kvapų, taip pat nepraleidžia garsų iš išorės.

Montuojant lubų sistemą praktiškai nesusidaro nuolaužos, medžiaga labai lanksti (elastinga), todėl įtempiamas lubas galima montuoti beveik visose sudėtingose ​​nestandartinio išplanavimo patalpose.

Apibendrinant verta pridurti, kad įtempiamos lubos nereikalauja daug pastangų reikalaujančios priežiūros, o tai reiškia, kad pakanka nuvalyti paviršių minkšta ir lengvai sudrėkinta šluoste, kad lubos vėl atrodytų kaip naujos. Mūsų medžiagoje pateikiami visi patarimai apie rekomenduojamą įtempiamų lubų plovimą.

Įtempiamos lubos Vilniuje gera kaina, montavimas ir priežiūra cempianos.lt 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau