IT bendrovė Baltic Amadeus – geidžiamiausia vieta dirbti

Dienraščio „Verslo žinios“ ir karjeros portalo „cv.lt“ organizuotuose Geidžiamiausio darbdavio rinkimuose smulkių ir vidutinių įmonių kategorijoje nugalėtoju tapo Baltic Amadeus.

„Tokio pobūdžio rinkimuose dalyvavome pirmąjį kartą. Jau pats faktas, kad patekome į konkurso finalą, mums buvo didelis laimėjimas“, – džiaugėsi įmonės generalinis direktorius Andžej Šuškevič.  „Meluotumėme, jeigu sakytumėme, jog netikėjome savo pergale. Nors konkurentai pasitaikė labai rimti, ir žinojome, kad bus nelengva nugalėti, tačiau drąsiai priėmėme šį iššūkį“ – tęsė A. Šuškevič.

Nuoseklus darbas, kryptinga ir tęstinė veikla, formuojamas teisingas įmonės įvaizdis, rūpestis kiekvienu, dideli ir įdomūs projektai bei motyvuota darni komanda – tai pagrindinė Baltic Amadeus investicija. „Tapdami Geidžiamiausiu darbdaviu tiek savo, tiek ir potencialių darbuotojų akyse, jaučiame įvertinimą ir didelę atsakomybę.  Mums išreikštas pasitikėjimas įrodo, jog einame teisingu keliu, o didžiausia stiprybė yra mūsų komanda ir jos vienybė“, – pasididžiavimo neslėpė A. Šuškevič.

Konkurso rezultatai parodo, jog kiekvienas Baltic Amadeus darbuotojas yra ir bendrovės ambasadorius. „Džiaugiamės galėdami savo darbuotojams suteikti laisvę ir galimybę kurti: kurti projektus, kurti komandą, kurti savo aplinką, kurti savo įmonę, kurioje gera dirbti. Natūralu, kad kai mėgaujiesi tuo ką darai, geromis emocijomis imi dalytis ir su aplinka. Tai atsispindi ir rezultatuose“, – kalbėjo įmonės vadovas.

„Verslo žinių“ ir karjeros naujienų portalo cv.lt skaitytojai nuo gegužės iki birželio mėnesio pradžios turėjo galimybę dalyvauti Geidžiamiausio darbdavio rinkimuose. Už Geidžiamiausią darbdavį mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje balsavo 2.525 žmonės. Rinkimų nugalėtojams apdovanojimai buvo įteikti kasmetinėje personalo valdymo konferencijoje, vykusioje birželio mėn. 4 d.

Programavimo projektus ir paslaugas teikiančios bendrovės Baltic Amadeus pajamos 2014 m. išaugo 19% ir sudarė 2.888.956 EUR, o EBIT (pelnas prieš apmokestinimą), palyginus su praėjusiais metais, padidėjo 60,4 proc.. Bendrovėje dirba 115 darbuotojų.

BA-geidžiamiausias-darbdavys

Apie Baltic Amadeus:

Baltic Amadeus – pirmoji informacinių technologijų kompanija Lietuvoje ir viena iš didžiausių IT bendrovių Baltijos šalyse, turinti virš 110 kvalifikuotų profesionalų. Įmonės teikiamos paslaugos aprėpia platų IT sprendimų spektrą tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose Baltijos šalyse ir Šiaurės Europoje. Pagrindinės verslo kryptys ir sprendimai:

  • Viso programinės įrangos kūrimo ciklo paslaugos – uždavinio analizė ir specifikacijos, sprendimo architektūra, programavimas, testavimas, projekto valdymas;
  • Sistemų integracija – IS integracija, SOA ir BPM sprendimai;
  • WEB ir mobilūs sprendimai – išoriniai ir vidiniai kompanijų portalai bei sprendimai išmaniesiems įrenginiams.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau