Išmanusis telefonas „Sharp Basio 2“ turi tris fizinius mygtukus žemiau ekrano

Lyginant su klasikiniais mobiliaisiais telefonais, šiuolaikinių išmaniųjų formatas nesuteikia daug galimybių eksperimentuoti su išvaizda. Tačiau dažnai gamintojai nenaudoja net minimalių priemonių tam, kad pabandytų savo produktą išskirti tarp kitų.

Modelis „Sharp Basio 2“ tapo malonia išimtimi ir aiškiai skiriasi nuo daugumos prietaisų. Pirma, jis turi tris fizinius mygtukus žemiau ekrano. Antra, pagrindinės vaizdo kameros modulis yra uždengta plastikiniu stumdomu dangteliu.

Sharp Basio 2

Pažvelgus į sąsają su stambiomis piktogramomis ir kitais elementais, galima būtų pagalvoti, kad išmanusis skirtas pagyvenusiems žmonėms. Galbūt taip ir yra, tačiau gamintojo svetainėje apie tokią paskirtį nėra nei žodžio.

sharp

„Sharp Basio 2“ naudoja „Snapdragon 617“ lustą, penkių colių HD IGZO ekraną su „Corning Gorilla Glass 4“ apsauginiu stiklu, „Android 6.0“, 13 ir 5 MP kameras, 2810 mAh bateriją, 2 GB RAM ir 16 GB vidinės atminties. Korpusas apsaugotas nuo drėgmės pagal IP58 standarto reikalavimus. Išmanusis telefonas bus parduodamas nuo rugpjūčio 5 d.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau