Išmanusis telefonas Onyx MIDIA InkPhone su E Ink ekranu kainuos 140 eurų

Kompanija Onyx, besispecializuojanti knygų skaityklių gamyboje, savo distributoriui Arta Tech demonstacijai CeBIT 2014 parodoje Hanoveryje, pateikė išmanųjį telefoną Onyx MIDIA InkPhone su E Ink Flex 4,3 colių įstrižainės ekranu.

Telefonas turi 1GHz Rockchip procesorių, 512 mb operatyvinės ir 4GB flash atminties. Taip pat palaikomos iki 32GB microSD atminties kortelės ir yra Wi-Fi belaidžio tinklo adapteris.

Išmanusis telefonas Onyx MIDIA InkPhone
Išmanusis telefonas Onyx MIDIA InkPhone

1800 mА·h talpos akumuliatorius užtikrina dviejų savaičių darbą be įkrovimo.

Onyx MIDIA InkPhone veikia ОС Android  2.3 operacinė sistema pritaikyta E Ink ekranui. Pranešama kad telefonas neturės priėjimo prie Google Play internetinės parduotuvės. Galimybės naudoti šalutines Android programas taip pat nėra.

Reikia pažymėti, kad išmanusis telefonas su E Ink ekranu nepakeičiamas vartotojams kenčiantiems nuo epilepsijos, kurių sveikatai gali pakenkti TFT ekranų mirgėjimas.Onyx MIDIA InkPhone

Balandžio mėnesį išmanusis telefonas Onyx MIDIA InkPhone bus pradėtas pardavinėti Vokietijoje ir Lenkijoje už 140 eurų. Kaip jau minėjome naujienos prekyba užsiima kompanija Arta Tech iš Vroclavo. Savo ruožtu kompanija Onyx telefono savininkams garantuoja priėjimą prie gana didelio elektroninių knygų katalogo.