Išmanusis telefonas-chameleonas „Vivo Y100“ išslaptintas prieš išleidžiant

Vivo ruošiasi išleisti išmanųjį telefoną vivo Y100, kurio korpusas gali keisti spalvą. Likus dviem dienoms iki išleidimo insaideriai paskelbė pagrindines prietaiso specifikacijas ir paveikslėlius ​​demonstruojančius veikiantį „chameleono režimą“.

Vaizdus ir išmaniojo telefono funkcijų sąrašą savo Twitter puslapyje paskelbė indų technologijų tinklaraštininkas Sudhanshu Ambhore. Autoriaus teigimu, „vivo y100“ bus vidutinės klasės išmanusis telefonas ir gaus korpusą, kuris keičia spalvą veikiant ultravioletiniams spinduliams, kaip ir kai kurie kiti prekės ženklo modeliai.

Šaltinio teigimu, naujovė bus aprūpinta 6,38 colio AMOLED ekranu su Full HD+ raiška ir įmontuotu pirštų atspaudų skaitytuvu. Matricos atnaujinimo dažnis sieks 90 Hz, o jutiklio diskretizavimo dažnis bus 360 Hz. Vandens lašelio formoje įtaisyta 16 megapikselių priekinė kamera su f/2.0 diafragma.

Pagrindinės išmaniojo telefono kameros skiriamoji geba bus 64 megapikseliai (f / 1,7, OIS), taip pat žinoma, kad yra numatyti 2 MP jutikliai, skirti sulieti foną ir daryti makro nuotraukas (f / 2,4). Be to pranašaujamas MediaTek Dimensity 900 procesorius, 4500 mAh talpos baterija su 44 vatų greito įkrovimo funkcija, taip pat apsauga nuo dulkių ir purslų pagal IP54 standartą.

Išmaniojo telefono anonsas Indijoje numatytas vasario 16 d. Bus pristatytos versijos su juodais, auksiniais ir mėlynais korpusais. Kaina – 303 USD už 8/128 GB modifikaciją.