Išmaniausia kamera ir tvarus dizainas: „Samsung“ pristato flagmanus „Galaxy S22“ ir „S22+“

Šį trečiadienį technologijų kompanija „Samsung“ pristatė naujausius išmaniųjų telefonų flagmanus – „Galaxy S22“ ir „Galaxy S22+“, leidžiančius išlaisvinti kiekvieno kūrybingumą. Ypatingos „Galaxy S22“ ir „S22+“ kameros su pažangiomis vaizdo apdorojimo galimybėmis kiekvieną mūsų gyvenimo momentą paverčia įspūdingu, o išskirtinis dizainas ir tvarios medžiagos daro juos ne tik stilingus, bet ir draugiškesnius aplinkai.

„Išmaniųjų telefonų kameros pakeitė tai, kaip šiandien išlaisviname kūrybiškumą, dalinamės turiniu ir bendraujame. Pasitelkdami nuotraukas ir vaizdo įrašus, mes išreiškiame save, o kartu ir palaikome ryšį su aplinkiniu pasauliu. Dėl šios priežasties naujausius „Galaxy S“ serijos išmaniuosius aprūpinome inovatyviausiomis kamerų bei turinio redagavimo galimybėmis ir didžiausią našumą užtikrinančiais komponentais. Taigi, kurti ir dalintis bus dar paprasčiau“, – s​​ako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Nugalėkite tamsą su išmaniausia „Samsung“ kamera

„Galaxy S22“ ir „Galaxy S22+“ kameros užtikrins kokybišką turinį, nesvarbu kur ir kada jūs fotografuojate. Pažangios „Galaxy S22“ serijos naktinės fotografijos funkcijos leidžia šiems išmaniesiems užfiksuoti šviesesnes ir detalesnes nuotraukas, kurių spalvos yra ryškios net ir tamsoje1. Tiek „Galaxy S22“, tiek „Galaxy S22+“ turi itin pajėgią 50 megapikselių pagrindinę, 10 megapikselių priartinimo ir 12 megapikselių itin plataus kampo kameras, todėl visada galėsite įamžinti aukščiausios kokybės nuotraukas.

Filmuojant vaizdo įrašus su draugais, nauja automatinio kadravimo funkcija aptinka ir seka iki 10 žmonių bei automatiškai reguliuoja fokusą taip, kad kiekvienas jų įraše būtų įamžintas aiškiai. Abu įrenginiai taip pat naudoja naujausią „Samsung“ dirbtinio intelekto (DI) technologiją, kuri nuotraukų kokybę pakelia į dar aukštesnį lygį. Pavyzdžiui, DI leidžia itin lengvai užfiksuoti idealius portretus, kuriuose bus atkurti net ir menkiausi bruožai ar išvaizdos detalės. Be to, portreto režimą nuo šiol galima naudoti ir fotografuojant augintinius – išmanūs algoritmai neleidžia kailiui susilieti su fonu, todėl galėsite dalintis dar įspūdingesnėmis savo gyvūno nuotraukomis.

Lengvesnė diena su galingais ir našiais įrenginiais

Pradedant darbu ir baigiant namais, „Galaxy S22“ ir „Galaxy S22+“ yra pritaikyti padėti įveikti net ir intensyviausias dienas. Pirmasis 4nm technologijos lustas „Galaxy“ išmaniajame telefone suteikia neprilygstamą našumą visoms jūsų darbo reikmėms. Prie dar greitesnio veikimo prisideda tinklo elgsenos analizė, automatiškai aptinkanti, kokią aplikaciją šiuo metu naudojate ir tam nukreipianti didžiausią galią. Dėl to transliavimas, naršymas internete ir navigavimas tarp aplikacijų tapo dar sklandesnis.

Ypač spartus procesorius reikalauja nuo jo neatsiliekančios ištvermės, todėl „Galaxy S22“ aprūpintas visą dieną neišsenkančia baterija2 ir jūsų nestabdančiu 25W greituoju įkrovimu, o „Galaxy S22+“ – dar ištvermingesniu akumuliatoriumi ir spartesniu 45W įkrovimu.

Žiūrėdami savo pamėgtus filmus ir laidas taip pat netruksite pastebėti, jog jie ryškiuose „Galaxy S22“ ir „Galaxy S22+“ ekranuose atrodo kur kas geriau. Abiejuose įrenginiuose sumontuotas adaptyvų 120Hz atsinaujinimo dažnį palaikantis „Dynamic AMOLED 2X“ ekranas, pritaikytas tiek vaizdo įrašų žiūrėjimui, tiek žaidimams. Nesvarbu, ar pasirinksite „Galaxy S22“ su 6,1 colio įstrižaine3, ar didesnę 6,6 colio4 įstrižainę turintį „Galaxy S22+“, abiejų modelių ekranai turi išmanią „Vision booster“ technologiją5, kuri automatiškai reguliuoja ekrano kontrastą pagal aplinkos apšvietimą ir taip suteikia geriausią vaizdą bet kokiomis aplinkybėmis.

Elegantiškai tvarus – viduje ir išorėje

„Galaxy S22“ ir „Galaxy S22+“ pasižymi „Galaxy S“ serijos gerbėjų itin gerai įvertintu „Contour-Cut“ kameros dizainu, kuris elegantiškai įsilieja į įrenginio korpusą. Šiemet kamerų modulis yra tokio paties atspalvio, kaip ir išmaniojo išorė, kas kartu su plonu simetrišku metaliniu rėmeliu įrenginiui suteikia harmoningą išvaizdą. Papildomos elegancijos prideda plokščias ekranas ir prabangi stiklinė nugarėlė su miglą primenančia apdaila. Svarbu paminėti, jog „Galaxy S22“ ir „Galaxy S22+“ gamyboje naudojamos aplinkai draugiškos medžiagos, tokios kaip perdirbtas ir iš apleistų žvejybinių tinklų surinktas plastikas6 bei įvairios organinės žaliavos.

Be to, šis išskirtinis dizainas yra itin ilgaamžis – „Galaxy S22“ serijos telefonai yra patys tvirčiausi gamintojo sukurti įrenginiai. Šie modeliai yra pirmieji išmanieji rinkoje, kurių ekraną ir nugarėlę dengia kritimui dar atsparesnis naujasis „Gorilla Glass Victus+“ stiklas, o jų rėmui panaudotas atspariausias rinkoje sustiprintas aliuminis. Tai leidžia išmanųjį įrenginį su savimi pasiimti visur, kur tik sugalvojate, ir visiškai nesijaudinti dėl jo sugadinimo.

Vis dėlto tikrasis tvarumas neapsiriboja vien tik fiziniais išmaniojo komponentais. Siekdama vartotojams suteikti geriausią našumą ir naudojimo patirtį visą įrenginio gyvavimo laikotarpį, „Samsung“ įsipareigoja visiems „Galaxy S22“ serijos prietaisams suteikti keturis „Android“ operacinės sistemos versijų atnaujinimus7. Nuo šiol milijonai „Galaxy“ savininkų savo turimais telefonais galės naudotis dar ilgiau, neaukodami naujausių saugumo pataisymų, produktyvumo ir kitų svarbių funkcijų. Kompanija dės pastangas šį tikslą įgyvendinti visoje savo produktų linijoje tam, kad kiekvienas vartotojas galėtų džiaugtis ilgalaikiu palaikymu visai „Galaxy“ ekosistemai.

Saugumas ir ekosistema, kuriais galite pasitikėti

„Galaxy S22“ serijos telefonų saugumu rūpinasi pažangiausia „Knox Vault“ saugumo platforma, kuri naudodama saugų procesorių ir atmintį, nuo išmaniojo operacinės sistemos visiškai izoliuoja tokią jautrią informaciją, kaip slaptažodžiai, biometriniai duomenys ir blokų grandine paremti raktai. Taip pat naujuosiuose „Samsung“ flagmanuose ​​įdiegta nauja privatumo valdymo skiltis, kuri talpina visus privatumo ir saugumo valdiklius vienoje vietoje ir leidžia lengvai matyti, kokios aplikacijos turi prieigą prie jūsų kameros ir duomenų. „Galaxy S22“ serijoje įdiegta ir saugi bei kasdienybę palengvinanti „Samsung Wallet“ aplikacija8, leidžianti vienoje vietoje patalpinti mokėjimo priemones, asmens tapatybės korteles, skrydžių bilietus ir kitus dokumentus.

Naujieji „Galaxy S22“ telefonai sklandžiai jungiasi, veikia ir, žinoma, dera dizaino prasme kartu su kitais „Galaxy“ ekosistemos įrenginiais, tokiais kaip išmaniosios bevielės ausinės ar išmanieji laikrodžiai.

„Galaxy S22“ ir „Galaxy S22+“ nuo vasario 25 dienos bus galima įsigyti „Samsung“ ir kitose oficialiose išmaniųjų telefonų platintojų fizinėse ir internetinėse parduotuvėse. Šių telefonų pirkėjai galės rinktis iš keturių skirtingų korpuso atspalvių: fantomo juodos, fantomo baltos, žalios ir rožinio aukso.

Specifikacijos:

Galaxy S22 ir Galaxy S22+

Galaxy S22Galaxy S22+
Ekranas6,1 colio FHD+  Dynamic AMOLED 2X ekranas Adaptyvus 120Hz atsinaujinimo dažnis (10~120Hz)  240Hz lietimų atsako dažnis žaidimų režime „Vision booster” technologija Akių komforto apsauga – dirbtiniu intelektu paremta mėlynos šviesos filtro funkcija6,6 colio FHD+  Dynamic AMOLED 2X ekranas Adaptyvus 120Hz atsinaujinimo dažnis (10~120Hz 240Hz lietimų atsako dažnis žaidimų režime „Vision booster” technologija Akių komforto apsauga – dirbtiniu intelektu paremta mėlynos šviesos filtro funkcija
* Matuota įstrižai, Galaxy S22 pagrindinio ekrano dydis siekia 6,1 colio iš viso ir 5,9 colio skaičiuojant su suapvalintais kampais, Galaxy S22+ pagrindinio ekrano dydis siekia 6,6 colio iš viso ir 6,4 colio skaičiuojant su suapvalintais kampais. Naudingas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.
SaugumasUltragarsinis pirštų atspaudų skaitytuvas 
Matmenys, svoris70.6 x 146 x 7.6mm, 168g75.8 x 157.4 x 7.6mm, 196g
Kameros 12MP itin plataus kampo  F2.2, 120˚ apžvalgos kampas   50 MP plataus kampo  Dvigubų pikselių AF, OIS, F1.8, 85˚ apžvalgos kampas   10MP priartinimo kamera 3 kartų optinis priartinimas, OIS, F2.4, 36˚ apžvalgos kampas   10MP priekinė kamera F2.2, 80˚ apžvalgos kampas
ProcesoriusPažangus 4nm procesorius
* Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir operatoriaus
Atmintis8 + 256GB   8 + 128GB  
* Tikrasis talpyklos dydis gali skirtis priklausomai nuo rinkos, modelio, failo dydžio ir formato
Baterija3700mAh 4500mAh 
*Tipinė talpa nustatyta trečiųjų šalių laboratorijos sąlygomis. Tipinė talpa yra numatomas talpios vidurkis, atsižvelgiant į baterijų talpos nukrypimus pagal IEC 61960 standartą testuotuose baterijų pavyzdžiuose. Minimali Galaxy S22 baterijos talpa – 3590mAh, o S22+ – 4370mAh.
Įkrovimas 25W laidinis   15W belaidis   Atvirkštinis belaidis krovimas Suderinamas su USB-IFIki 45W laidinis  15W belaidis Atvirkštinis belaidis krovimas Suderinamas su USB-IF
*25W įkroviklis, 45W įkroviklis ir duomenų perdavimo kabelis parduodami atskirai. Rekomenduojama naudoti originalų Samsung 45W įkroviklį ir duomenų perdavimo kabelį su Galaxy S22+. Rekomenduojama naudoti originalų Samsung 25W įkroviklį ir duomenų perdavimo kabelį su Galaxy S22.
OS Android 12 One UI 4.1
Tinklas ir ryšiai  5G, LTE, Wi-Fi 6E (Galaxy S22+) / Wi-Fi 6(Galaxy S22), Wi-Fi Direct Bluetooth® v 5.2
* Realus greitis gali priklausyti nuo šalies, operatoriaus ir vartotojo aplinkos. Reikalauja optimalaus 5G ryšio. Realus greitis gali priklausyti nuo šalies, operatoriaus ir vartotojo aplinkos. * Wi-Fi 6E tinklo gali priklausyti nuo šalies, operatoriaus ir vartotojo aplinkos. Reikalauja optimalaus ryšio. Reikalingas Wi-Fi 6E palaikantis maršrutizatorius *Galaxy S22+ palaiko „Ultra Wide Band” 5G ryšio standartą
MokėjimaiSamsung Pay per NFC
*Prieinama tik tam tikrose rinkose. Mokėjimo sprendimai ir prieinamos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo rinkos, operatoriaus ir paslaugos teikėjo.
JutikliaiAkselerometras, pirštų antspaudų skaitytuvas, giroskopas, barometras, geomagnetinis jutiklis, holo jutiklis, šviesos jutiklis, virtualus artumo jutiklis
Atsparumas vandeniuiIP68 
* IP68 paremtas panardinimu į 1,5 metro gėlo vandens gylį iki 30 minučių. Nepatariama naudoti paplūdimyje ar prie baseino

1 Adaptyvių pikselių technologija veikia tik su aukštos, ne įprastos, rezoliucijos nuotraukomis

2 Paremta standartinio vartotojo vidutiniu naudojimu. Nepriklausomai 2021.12.08–12.20 laikotarpiu JAV ir JK vertino Strategy Analytics, naudodami išankstinio leidimo SM-S901, SM-S906, SM-S908 modelius pagal nutylėjimą nustatytais nustatymais, naudojant 5G Sub6 tinklus (nebandyta naudojant 5G mmWave). Faktinis akumuliatoriaus veikimo laikas priklauso nuo tokių veiksnių kaip tinklas, pasirinktos funkcijos, skambučių dažnumas, balso, duomenų ir kiti programų naudojimo būdai. Rezultatai gali skirtis.

3 Naudingas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos

4 Naudingas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos

5 Dynamic AMOLED 2X ekranas su Vision booster technologija gavo VDE Germany sertifikatą, įrodantį 100 proc. mobiliųjų spalvų tūrio DCI-PC3 gamoje padengimą, kas reiškia, jog jūsų užfiksuotos nuotraukos nebus išblukusios ir matysite itin ryškias spalvas, nepriklausomai nuo skirtingų šviesumo lygių. Galaxy S22 modelyje ekranas gali pasiekti 1300 nitų šviesumą ir 2 000 000:1 kontrastą, o S22+ – atitinkamai 1750 nitų ir 3 000 000:1.

6 Samsung apleistus žvejybinius tinklus įsigijo per partnerį, kuris dirba su tinklus iš Indijos vandenyno bei aplinkinių pakrančių renkančiais žvejais. Samsung tiesiogiai nerenka apleistų žvejybinių tinklų.

7 Android OS atnaujinimų ir funkcijų prieinamumas bei terminas gali skirtis, priklausomai nuo prietaiso modelio ir rinkos. Keturių kartų Android atnaujinimus galės gauti šie modeliai: Galaxy S22 Series (S22/S22+/S22 Ultra), S21 Series (S21/S21+/S21 Ultra/S21 FE), Z Fold3, Z Flip3, and Tab S8 Series (Tab S8/Tab S8+/Tab S8 Ultra).

8 Samsung Wallet palaikys visi Galaxy S22 serijos įrenginiai. Skaitmeninės ID kortelės funkcija bus prieinama vėliau šiais metais, o lėktuvo bilietų funkcionalumas pirmiausia debiutuos Pietų Korėjoje po produkto pristatymo.