Išmaniaisiais ir planšetėmis prie interneto jungiasi daugiau žmonių nei su kompiuteriais

Nuolat augant išmanių telefonų populiarumui šiuos prietaisus daugelis pradėjo dažniau naudoti prieigai prie interneto. Analitikai anksčiau ne kartą pranašavo, kad netrukus vartotojai daugiau laiko praleisti internete naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais. Ir štai, šių metų spalio mėnesį prie interneto su išmaniaisiais telefonais ir planšetėmis visame pasaulyje besijungiančių asmenų skaičius pirmą kartą aplenkė stacionarius ir nešiojamus kompiuterius naudojančius internautus – 51,3% prieš 48,7%. Šią ataskaitą paskelbė tyrimų kompanija „StatCounter“.

mobile-internet

Ši tendencija nestebina, juk parašyti pranešimą socialiniame tinkle arba žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus žymiai patogiau naudojant jutiklinius ekranus ir specialiai tam sukurtas programėles. Be to, besivystančiose rinkose, tokiose kaip Indija, kur mobiliojo interneto dalis viršija 75%, daugelis žmonių tiesiog neturi kompiuterių, o išmanusis dažnai yra vienintelis būdas išlaikyti ryšį su pasauliu.

Išsivysčiusiose šalyse daugiau žmonių prisijungimui naudoja kompiuterius, tačiau ir jose šis skirtumas sparčiai tirpsta.

usa

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau