Įsigykite „Windows 10 Pro“ už 12,66 euro ir suaktyvinkite jį atlikdami kelis greitus veiksmus

CDKdeals.com siūlo labai geras programinės įrangos aktyvinimo raktų, skirtų „Windows 10 Pro“ (12,66 EUR), „Office 2016 Pro Plus“ (20,64 €), „Office 2019 Pro Plus“ (35,34 €) ir daugeliui kitų, kainas.

Apsilankykite internetinėje parduotuvėje CDKdeals.com ir ieškokite populiarios svarbiausios programinės įrangos OEM licencijų ir skaitmeninių aktyvinimo raktų už puikias kainas. OEM skaitmeninis aktyvavimo raktas ne tik suaktyvina originalią programinę įrangą, bet ir teikia visišką ir nuolatinį klientų palaikymą bei atnaujinimus. Nors pačios kainos jau yra daug kartų mažesnės nei kainos per oficialius pardavimo kanalus, klaidų skaitytojams taikomos papildomos nuolaidos. Pirkdami programinę įrangą, įveskite reklamos kredito kodą TOP25 ir gausite papildomą 25% nuolaidą nuo įprastos kainos.

Windows 10

Office

Windows + Office

Visa įsigyta programinė įranga yra originali ir aktyvuojama visam laikui. Turite atsisiųsti originalią programinę įrangą iš oficialios svetainės ir įdiegti ją savo kompiuteryje, tada naudoti įsigytą aktyvinimo raktą.

Kaip įsigyti programinę įrangą?

Pirmiausia pasirinkite norimą produktą ir spustelėkite „Pridėti į krepšelį“ arba „Pirkti dabar“, jei tai viskas, ką norite nusipirkti:

Po trumpo registracijos ar prisijungimo proceso (jei jau turite paskyrą), apsilankykite pirkinių krepšelyje su pasirinktais produktais.

Pereikite prie kito veiksmo, įveskite nuolaidos kodą TOP25 ir spustelėkite „Taikyti“. Patvirtinus, kaina bus sumažinta 25%.

Galų gale, tiesiog pereikite prie paskutinio žingsnio ir pasirinkite norimą mokėjimo priemonę. „CDKdeals“ taip pat palaiko „PayPal“ kaip mokėjimo būdą, kurį mes labai rekomenduojame saugumo sumetimais. Aktyvinimo raktas bus išsiųstas jums el. Paštu.

Kaip suaktyvinti „Windows“?

„Windows“ aktyvinimas yra paprastas procesas. Įsigiję aktyvinimo raktą, iš naujo įdiekite „Windows 10“, kurią anksčiau atsisiuntėte iš oficialios svetainės, ir atlikite tolesnius veiksmus.

  • Įdiegtoje „Windows 10“ OS įveskite „Settings“ (apatinis kairysis mygtukas Pradėti> Nustatymai)
  • Meniu Atnaujinimas ir sauga pasirinkite Aktyvinimas
  • Įveskite įsigytą aktyvinimo raktą numatytoje vietoje (Atnaujinti produkto raktą> Keisti produkto raktą)

Arba paieškos laukelyje įveskite Aktyvinimas ir pasirinkite Aktyvinimo parametrai.

Kilus bet kokiems sunkumams, klientų aptarnavimo tarnybą galite gauti el. Paštu service@cdkdeals.com.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau