iPhone SE (2017) gaus savo unikalų dizainą

„iPhone SE“ savo laiku buvo drąsus eksperimentas, nes naujas prietaisas pasiūlė vos šiek tiek geresnę įrangą nei „iPhone 5S“ ir tokią pat išvaizdą. Išmaniojo telefono anonso metu buvo pakankamai didelė tikimybė, kad potencialūs pirkėjai atsisakys mokėti už prietaisą su pasenusiu dizainu. Tačiau, žinojimas, kad tai yra naujausias „aifonas“ ir obuolys ant galinio skydelio atliko savo darbą: prietaiso pardavimai  pasirodė besą pakankami, o Kinijoje „iPhone SE“ paklausa buvo netgi didesnė, nei tikėtasi. Dar tuomet tapo akivaizdu, kad kompaktiško „iPhone“ antros kartos neteks ilgai laukti.

Šiandien internete paviešintas „iPhone SE (2017)“ paveikslėlis. Atrodo, kad išmaniojo telefono galinis skydelis pagamintas iš stiklo. Įmanoma, kad tai bus stiklas Ion-X, kuris saugo išmaniojo laikrodžio „Apple Watch Sport“ ekraną. Kamera ir blykstė išdėstytos vertikaliai, o ne horizontaliai, kaip daugumoje kitų „iPhone“. Kadangi „iPhone SE (2017)“ gamintojas neparodė pavasario „Apple“ renginyje, yra didelė tikimybė, kad prietaisas debiutuos kūrėjams skirtoje konferencijoje „WWDC 2017“, kuri vyks nuo birželio 5 iki 9 d.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau