„iPhone 15“ savininkai susiduria su nauja problema

Po pranešimų apie perkaitimą ir gamintojo raminimų, kad problemą pavyks išspręsti programiniu būdu internete pasirodė informacija apie kitą problemą, susijusią su naujuoju iPhone 15. Apžvalgininkas Milesas Above Tech paviešino garsiakalbių problemą, kurią atrado savo iPhone 15 Pro Max. Paaiškėjo, kad su ta pačia problema susidūrė ir serijinių išmaniųjų telefonų vartotojai.


Aptikęs garsiakalbių trūkumus Milesas susisiekė su „Apple“ pagalba, kurie pakeitė jo išmanųjį telefoną nauju. Tada jie padarė kitą pakeitimą, tačiau problema išliko ir trečiajame įrenginyje. Rašom apie burzgimą garsiakalbiuose, kuris atsiranda garsui viršijus 80%.

Įdomu tai, kad tinklaraštininkas tuomet nuėjo į oficialią įmonės parduotuvę, kur nusprendė patikrinti visus penkioliktos serijos išmaniuosius telefonus ir, savo nuostabai, atrado, kad problema palietė absoliučiai visus modelius.

„Reddit“ jau yra daug pranešimų apie šią problemą:

„Mano visiškai naujo iPhone 15 Pro Max garsiakalbis barškėjo paleidus visu garsu“, – pranešė vienas vartotojas.

Kas tai sukelia, kol kas nežinoma. Jei problema yra programinė įranga, įmonė galės greitai rasti sprendimą, tačiau aparatinės įrangos gedimo atveju „Apple“ turės atšaukti visus išmaniuosius telefonus. Gamintojas oficialių komentarų kol kas nepateikė.