„Intel“ pradės prekybą naujos kartos „Pentium“ ir „Celeron“ procesoriais

 

„Intel Core“ serijos procesoriai šiuo metu dominuoja kompiuterių rinkoje, tačiau kompanija ir toliau prekiaus „Pentium“ ir „Celeron“ serijos procesoriais.

„Intel“ išleis naujos kartos „Pentium“ ir „Celeron“ procesorius kodiniu pavadinimu – „Apollo Bay“, antroje šių metų pusėje.

Šie procesoriai bus montuojami į mažai kainuojančius nešiojamus ir stacionarius kompiuterius. Naujos kartos procesoriai pagaminti energiją tausojančios architektūros, „Goldmont“ pagrindu. Ateityje, „Atom“ procesoriai taip pat bus gaminami „Goldmont“ architektūros pagrindu.

„Apollo Bay“ procesoriai pakeis „Braswell“ serijos, „Pentium“ ir „Celeron N3000“ procesorius. Šie procesoriai gaminami naudojant senesnę, „Airmont“ architektūrą. Procesoriai buvo montuojami į nedaug kainuojančius nešiojamus ir planšetinius kompiuterius.

„Intel“ taip pat pradės prekiauti naujais „Core“ serijos procesoriais, pagamintais naudojant „Kaby Lake“ architektūrą, antroje šių metų pusėje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau