„Huawei Watch Ultimate“ – neužmušamas laikrodis už žudančią kainą

„Huawei“ paskelbė apie visiškai naują sau nešiojamų aksesuarų kategoriją – laikrodį „Watch Ultimate“. Naujovė buvo sukurta tiems, kurie nori gauti maksimalias galimybes ir yra pasirengę už tai mokėti.

„Watch Ultimate“ gavo atsparumą vandeniui, atlaikantį nėrimą net į 100 metrų gylį, palydovinį ryšį, dviejų dažnių GPS, kad būtų galima tiksliausiai nustatyti vietą su grįžimo taško funkcija, pažangų jutiklių rinkinį sveikatos būklei nustatyti, įskaitant EKG, taip pat aukščiausios kokybės korpuso apdailos medžiagas: safyro stiklas, cirkonio lydinio korpusas, mikrokristalinis keraminis rėmelis, keramikinė nugarėlė. „Tvirtas ir patvarus, atsparus nusidėvėjimui ir korozijai, nebijo atšiaurių aplinkos sąlygų ir netgi paruoštas kosminėms misijoms“, – taip Huawei apibūdina šį gaminį.

Pagal technines specifikacijas situacija tokia: 1,5 „LTPO AMOLED ekranas su 466 x 466 taškų raiška, GPS, Bluetooth, NFC, HarmonyOS moduliai. Gamintojas žada neblogą baterijos veikimo laiką ir greitą įkrovimą. Įdiegta 20 profesionalių sporto režimų ir apie šimtą pagrindinių, taip pilnas rinkinys programėlių sveikatos, aktyvumo ir miego stebėjimui.

Dabar apie kainas. „Huawei Watch Ultimate“ pagrindinė versija kainuoja 5 999 juanius (809€), o už modelį su titano apyranke prašo 6 999 juanių (944€). Pardavimai Kinijoje jau pradėti, o apie tarptautinę versiją dar nieko nežinoma.