„Huawei P9“ spartos testuose nusileidžia kitiems flagmanams

Neseniai „Huawei“ pristatė savo išmaniųjų telefonų flagmaną P9. Pagrindiniu anonso akcentu tapo dviguba kamera su dideliais pikseliais, sukurta bendradarbiaujant su Vokietijos kompanija „Leica“. Išmaniojo telefono „širdis“ yra naujas 64 bitų, aštuonių branduolių lustas „Kirin 955“, kuriame naudojami keturi produktyvūs „Cortex-A72“ (2.5GHz) ir keturi energiją taupantys „Cortex-A53“ (1,8 GHz) branduoliai. Kinų naujieną jau spėjo išbandyti populiariuose spartos testuose ir palyginti ją su kitais flagmanais.

„GeekBench“ kelių branduolių teste naujasis „Huawei P9“ gavo 6071 tašką – mažiau nei praėjusių metų „Huawei Mate 8“, kuriame veikia „Kirin 950“ lustas. Šiame bandyme kol kas lyderiauja „Samsung Galaxy S7“.

multi

Vieno branduolio bandyme „Huawei P9“ vos pranoksta „Mate 8“, o neginčytinas lyderis čia yra „iPhone 6S“.

„Huawei P9“ spartos testuose nusileidžia kitiems flagmanams

 

CXyez1oOmT9qUqhpDTshP1IfvwOxYWn4ywinjRcz2UIkI

CXyez0fi20SLDwGvSM4sCWXtgKpv7Pz1ym4F7wVCz1TqnY

CXyez1cmqt8N8pdjz1ZrjsfsJGz0qrPAGNo1cWcfRwNbQ0

CXyeykYPwronyV1Ged0xKJAlTaz0D8LUbbS91LTrl9KR

Kituose testuose „Huawei P9“ niekaip nepasiekė pirmojo trejeto. Visi šie rezultatai demonstruoja, kad naujasis „Huawei“ lustas „Kirin 955“ yra nedaug našesnis už savo pirmtaką „Kirin 950“, o jų grafikos galimybės yra tokios pat.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau