„Huawei“ ir „Leica“ paskelbė apie bendradarbiavimą

Japonijoje įvykusioje kasmetinėje fotografijos įrangos parodoje CP+ Kinijos bendrovė „Huawei“ paskelbė apie partnerystę su Vokietijos gamintoju „Leica“. Viena iš pirmaujančių Kinijos telekomunikacijų bendrovių ketina pasinaudoti Vokietijos kompanijos patirtimi tam, kad pagerintų savo išmaniųjų telefonų fotografavimo galimybes.

„Huawei“ ir „Leica“ paskelbė apie bendradarbiavimą

Kaip bendrovės  bendradarbiaus kol kas neaišku. Galbūt kinai naudos gatavus „Leica“ sprendimus ir patentus, o gal Vokietijos ir Kinijos ekspertai kartu sukurs kažką naujo ir vėliau integruos į „Huawei“ mobiliuosius įrenginius.

Atrodo, kad šis žingsnis pirmiausia bus naudingas „Huawei“ ir paspartins jų prekės ženklo populiarinimą už Azijos ribų. Tandemas su garsia Vokietijos įmone turėtų įnešti didelį indėlį į fotografijos įrangos evoliuciją ir Kinijos bendrovės produktus padaryti dar patrauklesniais tiek vietinėje rinkoje, tiek Amerikoje ir Europoje.

Beje, tarp „Leica“ partnerių yra „Panasonic“. Vokietijos bendrovė su savo prekės ženklu išleido keletą Japonijos kompanijos pagamintų fotoaparatų. Raudono apskritimo formos logotipo su užrašo „Leica“ atsiradimas ant „Panansonic“ fotoaparatų ne tik padidindavo pastarųjų statusą, tačiau taip pat žymiai pakeldavo jų kainą.

© urakianphotography.com
© urakianphotography.com