„Huami“ atsakymas į „Apple Watch Series 4“ – „Amazfit Health Band 1S“

Kompanija „Huami“ kartu su nauju išmaniuoju laikrodžiu „Amazfit Verge“ pristatė sporto apyrankę „Health Band 1S“. Tai yra patobulinta praėjusių metų „Health Band“ modelio versija, kuriai buvo suteikta keletas svarbių pakeitimų. Viena iš pagrindinių funkcijų yra sugebėjimas įrašyti elektrokardiogramą, kaip ir neseniai pristatytame „Apple Watch Series 4“. Žinoma, įtaisų kaina skiriasi keletą kartų.

Išoriškai naujiena atrodo identiška praėjusių metų modeliui. „Amazfit Health Band 1S“ turi tokį pat mažą 0,42 colio OLED ekraną, įdėtą į silikono dirželį. Kaip ir pirmasis „Amazfit Health Band“, modelis 1S aprūpintas elektrokardiogramos įrašymo funkcija. Kad tai padarytumėte, reikia užsidėti apyrankę ant rankos ir antrosios rankos pirštu paliesti metalinį įdėklą, esantį žemiau ekrano. Matavimų rezultatus galima pamatyti mobiliajame telefone įdiegtoje programoje.

Be elektrokardiografijos, „Amazfit Health Band 1S“ taip pat turi tradicinį širdies ritmo jutiklį. Pasak gamintojo, jo tikslumas padidėjo iki 98%, o energijos suvartojimas sumažėjo 80%. Vienu režimu stebėti pulsą galima stebėti visą parą, o dirbtinio intelekto technologija jį analizuoja ir praneša, jei bus aptiktos bet kokios anomalijos.

95 mAh talpos akumuliatoriaus pakanka iki 7 dienų autonominio darbo su sąlyga, kad jis naudojamas vidutinišku intensyvumu. Visiškai įkrauti bateriją prireiks apie 2,5 valandų. Prietaiso korpusas pagamintas pagal reikalavimus IP67 standarto, kuris apsaugo jį nuo vandens mažame gylyje.

„Huami Amazfit Health Band 1S“ jau parduodamas Kinijoje už maždaug $ 101 kainą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau