„Gorilla-mobile“ – pirmoji pasaulyje garso signalizacija telefonams ir planšetėms

Įmonė „Gorilla Electronics“ parodai „Mobile World Congress (MWC) 2015“ paruošė pirmosios pasaulyje tikros garso signalizacijos, skirtos mobiliesiems įrenginiams pristatymą.

Gorilla-mobile

Nuotraukose matomas įtaisas pavadintas „Gorilla-mobile“. Prietaiso veikimo principas yra paprastas: jis skleidžia garsų signalą atjungus elektros grandinę. Pastaroji gali būti suformuota dviem būdais: pirmas – prijungti mobilų įrenginį prie elektros tinklo, naudojant „Gorilla-mobile“ kaip tarpininką, antrasis būdas yra sukurti uždarą kilpą, kurioje kabelis eina per centrinę „Gorilla-mobile“ ir apsukamas, pavyzdžiui, aplink stalo koją.

„Gorilla-mobile“ - pirmoji pasaulyje garso signalizacija telefonams ir planšetėms

Bandant atjungti mobilųjį prietaisą signalizacija pradės skleisti garsų (80 dB) signalą, kuris turėtų atkreipti aplinkinių dėmesį ir išgąsdinti vagį.

Dabartinė signalizacijos versija gali būti naudojamas su planšetėmis ir telefonais, turinčiais „Micro-USB“ jungtį, taip pat nešiojamųjų kompiuterių su standartine USB jungtimi apsaugai. Ateityje planuojama įgyvendinti suderinamumą su „Lightning“ sąsaja.

„Gorilla-mobile“ - pirmoji pasaulyje garso signalizacija telefonams ir planšetėms

Naujiena parduotuves pasieks šių metų gegužę ir ją bus galima įsigyti už maždaug 35 eurų kainą.