„Google“ pristatė naują „Android“ OS versiją – „Oreo“

„Google“ oficialiai pristatė naują mobiliųjų įrenginių operacinės sistemos versiją „Android 8.0 Oreo“. Pasak kūrėjų, „Oreo“ yra protingesnė, greitesnė ir galingesnė nei visos ankstesnės versijos.

Pagrindinės šio leidimo naujovės yra šios:

  • Vaizdas vaizde režimas leidžia matyti dvi programas vienu metu. Pavyzdžiui, tikrinti savo tvarkaraštį ir nenutraukti vaizdo įrašymo.
  • Piktogramų indikatoriai-taškai praneša apie naujus pranešimus.
  • Automatinio užpildymo funkcija prisimena prisijungimus (su naudotojo leidimu) tam, kad būtų galima greitai pasiekti programas.
  • „Android Instant Apps“ palaikymas leidžia iš karto atidaryti naujas programas, neįdiegiant jų prietaise.
  • „Google Play Protect“ apsaugos technologija stebi, kaip elgia programėlės ir užkerta kelią išpuoliams prieš prietaisą ir naudotojo duomenis.
  • Atnaujinta jaustukų rinkinys:

„Google“ taip pat pagreitino įrenginių užsikrovimo greitį (dvigubai greičiau, palyginti su „Pixel“) ir optimizavo energijos suvartojimą.

Netolimoje ateityje „Android Oreo“ palaipsniui gaus išmanieji „Google Pixel“, „Nexus 5X“ / 6P, „Pixel C“ ir priedėlis „Nexus Player“. Iki 2017 metų pabaigos atnaujinimas pasieks daugelį stambių ir nelabai gamintojų: „Essential“, „General Mobile“, „Nokia“, „Huawei“, HTC, „Kyocera“, LG, „Motorola“, „Samsung“, „Sharp“ ir „Sony“. Šią operacinės sistemos versiją taip pat gaus visi prietaisai užregistruoti „Android Beta“ programoje.

Daugiau informacijos apie „Android Oreo“ rasite apsilankę internetinėje svetainėje android.com/oreo.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau