“Google” pristatė dar du „Android One“ išmaniuosius telefonus

“Google” toliau plečia programą „Android One“, kurios tikslas padėti gamintojams pigių „Android“ prietaisų gamyboje. “Google” tam tikslui sukuria etalonines platformas, kad kitos bendrovės jų pagrindu galėtų gaminti savo prietaisus. Toks metodas leidžia sumažinti gamybos sąnaudas ir galutinę kainą.

Šiandien Filipinuose bendrovė pristatė du naujus išmaniuosius telefonus, kurie sukurti šio projekto iniciatyva. Nauji „Android One“ prietaisai pavadinti „Cherry One“ ir „MyPhone Uno“. Abu jie naudoja operacinę sistemą „Android 5.1 Lollipop“.Android One

Specifikacijos nenurodytos, bet ko gero, jie yra identiški anksčiau pristatytiems šeimos prietaisams: 4,5 colių ekranas su 854 x 480 pikselių rezoliucija, procesorius „MediaTek“ su keturiais „Cortex-A7“ branduoliais, 1 GB operatyviosios atminties ir 4 arba 8 GB arba “flash” atminties.

„Cherry One“ ir „MyPhone Uno“

Sprendžiant iš pateiktos nuotraukos, „Cherry One“ ir „MyPhone Uno“ labai nežymiai skiriasi savo išvaizda. “Google” praneša apie priekinę ir galinę kameras, FM imtuvą, “microSD” lizdą ir dviejų SIM kortelių palaikymą.

Filipinai tapo šešta rinka, kurioje pristatyti „Android One“ telefonai. Programoje jau dalyvauja Indija, Bangladešas, Nepalas, Šri Lanka ir Indonezija.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau