„Google Pixel 2“ ir „Pixel 2 XL“ kainos ir specifikacijos

Leidinys „Venture Beat“ paskelbė didelę dalį informacijos apie dar neanonsuotus išmaniuosius „Google Pixel 2“ ir „Pixel 2 XL“. Pasak šaltinio, „Google“ netrukus parodys ne tik išmaniuosius telefonus, bet ir naujus akinius „Daydream“, garso kolonėlę, nešiojamą kompiuterį ir dar „kai ką”. Kalbant apie pačius išmaniuosius telefonus, leidinys patvirtino 4 GB RAM, 64 ir 128 GB ROM versijas, priekinius stereofoninius garsiakalbius, „Pixel 2“ 5 colių 16:9 Full HD ekraną ir „Pixel 2 XL“ 6 colių 18:9 QHD raiškos matricą, taip pat tris spalvas: juodą, baltą ir mėlyną. Taip pat buvo nutekinti išmaniųjų paveikslėliai:

Tuo tarpu kitas gerai žinomas leidinys – „Droid Life“ paskelbė, kad „Pixel 2“ bus parduodamas už 649/749 $ (64/128 GB ROM versijos), o „Pixel 2 XL“ kainuos, atitinkamai, 849 ir 949 USD. Beje, dviejų modelių išleidimo data skiriasi – „jaunesnioji“ versija bus parduodama nuo spalio 19 d., o didesnis analogas bus prieinamas tik lapkričio 15 d. Ar visi šie duomenys pasitvirtins galutinai sužinosime tik oficialaus anonso metu, kuris įvyks spalio 4 d.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau