„Google“ papildė „Chrome“ paieškos juostą naujomis funkcijomis

Su kitu atnaujinimu Google Chrome naršyklės kompiuterinė versija įgijo naujų naudingų funkcijų. Dabar su jos paieškos pagalba galite rasti ne tik informacijos internete, bet ir naršyklės istorijos įrašą, žymę ar atidarytą skirtuką, pasimetusį tarp dešimčių kitų.

Norėdami pradėti vietinę paiešką norimoje kategorijoje, adreso juostoje turite įrašyti (arba pasirinkti iš sąrašo) atitinkamą raktinį žodį, įvedę @ simbolį: skirtukai, žymės arba istorija (tabs, bookmarks arba history). Pavyzdžiui, @tabs Samsung parodys žymių, kuriose minimas Pietų Korėjos prekės ženklas, sąrašą.

„Google“ pažymi, kad naujoji funkcija bus ypač naudinga atliekant užduotis, kurioms reikia naudoti kelis informacijos šaltinius. Pavyzdžiui, planuodamas kelionę vartotojas galės greitai persijungti tarp viešbučio paieškos internete, atsiliepimų apie jį iš pastarųjų metų naršyklės istorijos ir alternatyvių nuomos variantų, anksčiau išsaugotų žymėse.

Be to, „Chrome“ naudotojai turi galimybę susikurti savo raktinį žodį, kad galėtų ieškoti kai pasirinktose svetainėse. Atitinkamas nustatymas pasiekiamas adresu chrome://settings/searchEngines.