“Google” naujienų svetaines nemokamai apsaugos nuo programišių atakų

“Google” naujienų ir žmogaus teisių gynimo svetainėms nemokamai suteiks prieigą prie apsaugos nuo DDoS atakų paslaugos „Project Shield“. Šių atakų metu serverius, kuriuose patalpintos svetainės, užplūsta gausybė užklausų, dėl kurių vartotojai negali prie jų prisijungti ir pasinaudoti paslaugomis. Iniciatyva siekiama užtikrinti žodžio laisvę ir laisvą prieigą prie informacijos.

Project Shield

Bendrovė pažymi, kad interneto žiniasklaida ir portalai dažnai skleidžia informaciją, kurią daugelis nutyli, todėl prieš juo dažnai organizuojami išpuoliai, kurie apriboja jų veikimą.

„Project Shield“ buvo bandomas keletą metų. Jis filtruoja svetainės gaunamas užklausas, o staigiai padidėjus apkrovai nustato DDoS atakų šaltinį ir filtruoja srautą, nepraleisdamas žalingų duomenų.

„Project Shield“ yra skirtas ne tik apsaugoti žurnalistiką. Jo tikslas – gerinti bendrą interneto kokybę, panaikinant grėsmę leidėjams ir žmonėms, publikuojantiems medžiagą, kuri kai kam gali pasirodyti nemaloni. Laisvas ir atviras internetas priklauso nuo laisvo informacijos perdavimo – pradedant naujienomis“, – mano „Google“.

Daugiau informacijos apie „Project Shield“ galima rasti oficialioje projekto svetainėje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau