„Gionee“ susigražins ploniausio pasaulyje išmaniojo telefono vardą

Kinijos gamintojų pradėta kova dėl ploniausio pasaulyje išmaniojo telefono vardo tęsiasi. Ją pradėjo bendrovė „Gionee“, pagaminusi išmanųjį telefoną „Elife S5.1“ (korpuso storis 5,1 mm), kuris pateko į Gineso rekordų knygą. Nuo pjedestalo jį nustūmė „OPPO R5“ (4,85 mm) ir „Vivo X5 Max“ (4,75 mm), kurį praėjusią savaitę nugalėjo „Coolpad Ivvi K1 Mini“ (4,7 mm). Tokia padėtis „Gionee“ netenkino ir bendrovė nusprendė atgauti prarastas pozicijas, paruošusi „MWC 2015“ parodai naują išmanųjį telefoną, kurio nuotraukos „nutekėjo“ į internetą.

Praėjusią savaitę Kinijos bendrovė „Gionee“ paskelbė pranešimą spaudai, kuriame sakoma, kad ji ketina atgauti ploniausio pasaulyje išmaniojo telefono gamintojo vardą ir parodoje MWC pristatys savo naująjį rekordininką. Be to kompanija užsipuolė kitus gamintojus, kaltindama juos, kad jie dėl storio aukoja funkcionalumą ir dizainą – vieni neturi ausinių lizdo, kitų išsikiša kamera. Žinoma, „Gionee“ naujiena visų šių trūkumų neturės ir bus ploniausia pasaulyje.Gionee Elife S7

Pagal naujausius Kinijos socialinio tinklo “Weibo” gandus, „Gionee Elife S7“ išmaniojo telefono storis bus tik 4,6 mm. Taip pat pranešama, kad jis gaus 2 GB RAM ir „Android 5.0 Lollipop“ operacinę sistemą.

Paviešintos ir nuotraukos, bet ar jos yra tikros sunku pasakyti. Nuotraukose prietaisas atrodo gana didelis, todėl ko gero, kova už plonumą toliau vyks ne tarp išmaniųjų telefonų, o tarp planšetofonų.„Gionee“ susigražins ploniausio pasaulyje išmaniojo telefono vardą?

Ploniausio pasaulyje išmaniojo telefono išleidimas tai visada sudėtingas iššūkis inžinieriams ir dizaineriams. Tačiau šis sugebėjimų demonstravimas – ne vienintelė priežastis, kodėl kinai kuria šiuos technologijų stebuklus. Svarbu ir tai, kad Kinijoje didžiausi, galingiausi ar patys ploniausi išmanieji telefonai – puiki priežastis pasigirti savo draugams, kolegoms ir verslo partneriams.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau