Geriausiai pasaulyje parduodamų išmaniųjų telefonų Top-10

Pastaruoju metu dažai galima išgirsti pasisakymų, kad „Apple“ jau nebe ta, o „iPhone“ nebėra sėkmingiausiai parduodami rinkoje. Ar tikrai?

„IHS Markit“ analitikų turimais 2016 metų pardavimų duomenimis, net keturi „iPhone“ modeliai tapo geriausiai parduodamais išmaniaisiais telefonais rinkoje. Paaiškėjo, kad geriausiai pasaulinėje rinkoje parduodamu išmaniuoju telefonu tapo „iPhone 6s“, kurio per metus gamintojas sugebėjo parduoti 60 milijonų vienetų. Kiti „Apple“ produktai – „iPhone 7“ ir „iPhone” 7 Plus“ taip pat pateko tarp trijų geriausių. Pirmasis modelis buvo parduotas 52 milijonų vienetų tiražu. Ketvirtoji reitingo vieta atiteko „iPhone 6S Plus“, kuris aplenkė „Samsung Galaxy S7 Edge“. Korėjiečiai sugebėjo realizuoti beveik 25 milijonus šio išmaniojo telefono vienetus.

Geriausiai pasaulyje parduodamų išmaniųjų telefonų Top-10

Nepaisant svarių pasisekimų, Kinijos gamintojams iki šiol pasaulinei rinkai nepavyko sukurti iš tiesų masinio produkto. Į Top-10 pateko tik vienas Kinijos gamintojų sukurtas prietaisas – modelis „Oppo A53“, kurio pardavimų statistika yra šiek tiek žemiau 25 mln lygio, o tai jam garantavo septintąją vietą reitinge. Aštuntą, devintą ir dešimtą vieta laimėjo SAMSUNG produktai, o iš viso Pietų Korėjos milžinės išmanieji telefonai užėmė pusę 2016 metų lentelės.

Oppo A53
Oppo A53

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau