Geriausi televizoriai ir kita vaizdo technika 2019-2020

55 specializuotus leidinius iš 29 valstybių vienijanti Europos vaizdo ir garso asociacija EISA kasmet išrenka geriausius produktus įvairiose elektronikos srityse. Žemiau rasite visą, ekspertų manymu, geriausios vaizdo technikos sąrašą ir paaiškinimus, kodėl šie prietaisai paskelbti geriausiais savo srityse.

Geriausias 8K televizorius 2019-2020: „SAMSUNG QE82Q950R“

SAMSUNG QE82Q950R

Šis 8K televizorius su originaliu 7680 × 4320 vaizdo taškų ekranu siūlo keturis kartus daugiau detalių nei „Ultra HD 4K“. Atkurti 8K turinį galima iš USB laikmenų arba HDMI įvesties. EISA ekspertams patiko vaizdo, pasak jų, stulbinantis gylis, aiškumas ir tikrovės pojūtis bei dirbtinio intelekto raiškos didinimas, kuris padaro bet kurį HD ir 4K šaltinį tinkamą 82 colių ekranui. Be to, televizoriaus vaizdo kokybė pasireiškia ne tik raiška. Tiesioginis „Samsung“ LED apšvietimas ir pritaikomas vietinis pritemdymas užtikrina tikslų HDR veikimą (įskaitant HDR10 +), o jo QLED garantuoja maksimalų spalvų ryškumą. Įdiegta „Ultra Views Angle“ technologija pastebimai patobulino žiūrėjimo kampus. „QE82Q950R“ yra televizorius, paruoštas ateičiai ir puikus šiandien.

Geriausias kainos ir kokybės santykis tarp OLED televizorių 2019-2020: „PHILIPS 55OLED804“

PHILIPS 55OLED804

„Philips 55OLED804“ suteikia kokybišką vaizdą ir patrauklų dizainą už prieinamą kainą. Televizoriaus našumu rūpinasi firminis dviejų branduolių procesoriaus „P5“, palengvinantis šešėlių detalių ir spalvų tvarkymą – šis 55 colių modelis yra puikus atkūrėjas iš HDR šaltinių (formato palaikymas apima ir HDR10+, ir „Dolby Vision“), tuo tarpu „Perfect Natural Reality“ suteikia HDR patirtį bet kuriam šaltiniui. Pridėkite „Philips“ išskirtinį „Ambilight“ apšvietimą, suteikiantį įspūdingesnių vaizdų, „Dolby Atmos“ garso dekodavimą ir „Android TV“ išmaniąją sistemą ir turėsite televizorių, kuris neturi lygių už tokią kainą (straipsnio rašymo metu – apie 1800€).

Geriausias kainos ir kokybės santykis tarp projektorių 2019-2020: „BENQ CINEPRIME W2700“

BENQ CINEPRIME W2700

Šis kompaktiškas 4K HDR projektorius siūlo didelį ekraną namų pramogos gyvenamajame kambaryje už priimtiną kainą (apie 1600€) nepakenkiant našumui. „BenQ CinePrime W2700“ naudoja naujausią DLP mikroschemų rinkinį, skirtą 4K detalių atkūrimui, ir sujungia jį su specialiu spalvų ratu ir gamykliniu kalibravimu, kad pirmą kartą rinkai pateiktų platų DCI-P3 spalvų spektrą. Trumpai tariant, tai užtikrina vaizdus, kurie puikiai atspindi kūrėjo ketinimus. Patogias vartotojui funkcijas sudaro 1,3x priartinimas, USB prievadas, skirtas suaktyvinti HDMI grotuvą, ir intuityvūs ekrano meniu, leidžiantys valdyti patobulintus vaizdo parametrus. Visa tai suderinta su ryškių spalvų vaizdu ir prabangia integruota stereo garso sistema. Todėl šis projektorius, EISA komisijos manymu, yra geriausias savo klasėje.

Geriausias namų kino projektorius 2019-2020: „BENQ CINEPRIME W5700“

BENQ CINEPRIME W5700

Spalvų tikslumas, vaizdo detalumas, HDR atkūrimas ir įdiegimo lankstumas – „BenQ W5700“ flagmanas yra geriausia rekomendacija namų kino teatrui. 11 elementų stiklinis objektyvas yra optimizuotas 4K ir suteikia aiškų, aštrų vaizdą. „BenQ“ pritaikomas spalvų ratas ir lempų garantuoja nepaprastą 100% DCI-P3 spalvų aprėptį, todėl jis idealiai tinka HDR turiniui. Projektoriui lengva rasti vietą kambaryje, nes didelis 1,6x priartinimas sukuria išplėstinį sklaidos koeficientą, o horizontalus ir vertikalus objektyvo poslinkis užtikrina tikslų vaizdo suderinimą. Užbaigdami privalumų sąrašą specialistai atkreipia dėmesį į dizainą – antirefleksinį matinį korpusą ir raštuotą lęšio žiedą, leidžiantį sušvelninti išsklaidytą šviesą ir tinkamai sufokusuoti vaizdą.

Geriausias namų kino televizorius 2019-2020: „PHILIPS 65OLED984“

PHILIPS 65OLED984

„Philips“ aukščiausios klasės OLED televizorius su 65 colių ekranu EISA sužavėjo vaizdu ir garsu. Specialistai akcentuoja „Bowers & Wilkins“ suprojektuotą garso sistemą, kuri naudoja prekės ženklo tweeter-on-top technologiją kartu su kairės / centro / dešinės tvarkyklės masyvu, kad sukurtų dinamišką, viso diapazono skambesį, išplėstą „Dolby Atmos“ apdorojimo. Pasak ekspertų, joks kitas televizorius neskamba taip gerai. Prie šio naujoviško garso spektaklio pridedama patobulinta „Philips“ vaizdo kokybė, kurią garntuoja 3-osios kartos P5 procesorius, palaikantis tiek „Dolby Vision“, tiek HDR10+ formatus, ir unikalus „OLED984“ stilius su garsiakalbių tvirtinimu prie šlifuoto aliuminio stovo.

Geriausias Premium OLED televizorius 2019-2020: „LG OLED65E9“

„Dolby Vision“ palaikantis 65 colių LG OLED televizorius siūlo puikią kokybę kartu su žaviu „vaizdo ant stiklo“ dizainu. Siekiant išnaudoti visas galimybes iš 4K HDR šaltinių, antros kartos „Alpha 9“ procesoriuje įdiegtos AI ryškumo ir dinaminio tonų atvaizdavimo funkcijos, grindžiamos giliu juodos spalvos lygiu, sodriomis spalvomis ir precizišku apšvietimu, kuriuo garsėja OLED technologija. Prie aukščiausios kokybės vaizdo pridedamas nepakartojamas garso atkūrimas su dideliu lankstumu – „Dolby Atmos“, unikalus AI garso apdorojimas ir kambario optimizavimas garantuoja vartotojo pageidavimams pritaikytą patirtį. Privalumų sąrašą EISA užbaigia intuityviu televizoriaus valdymu naudojant išmaniąją „WebOS“ platformą. „LG OLED65E9“ kaina straipsnio rašymo metu siekia 3000€.

Geriausias televizorius išmaniesiems namams 2019-2020: „LG 65SM9010“

LG 65SM9010

„LG 65SM9010“ siūlo intelektualias išmaniąsias funkcijas, plono rėmelio dizainą, ryškius 4K HDR vaizdus ir pažangias garso savybes. Į ateitį žvelgiančios specifikacijos apima HDMI 2.1 jungtis, „Dolby Atmos“ ir „Dolby Vision“ palaikymą bei „NanoCell“ skystųjų kristalų ekraną su tiesioginiu LED apšvietimu ir vietiniu pritemdymu. Vaizdo kokybė, kurią padidina AI apdorojimas ir platūs matymo kampai, yra tinkama filmams, transliacijai, žaidimams ir sportui. EISA tai pat pagyrė nepriekaištingą televizoriaus veikimą ir patogumą. Naujoji „WebOS 4.5“ vartotojo sąsaja, „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ integracija, taip pat LG išmaniųjų namų stebėjimo funkcija „Home Dashboard“ šį tlevizorių daro tai puikiu partneriu moderniems namams.

Geriausias priedas 2019-2020: „ISOTEK SMART DELTA“

ISOTEK SMART DELTA

Kiekvienai garso ir vaizdo sistemai reikalinga energija – ir daug jos, tačiau tik stabili energija leis visiems komponentams užtikrinti jų geriausią našumą. „IsoTek SMART Power“ galimybių diapazonas siekia dar toliau, ne tik valydamas elektros liniją, pašalindamas pašalinį triukšmą ir apsisaugodamas nuo galios svyravimų, bet ir visiškai programuodamas sistemos įjungimą ir išjungimą. Valdydami per LAN arba „Wi-Fi“, galite sekti maitinimo įjungimo bei išjungimo tvarką, priskirti vardus kiekvieno įrenginio lizdams ir netgi viską nustatyti bei valdyti naudodami telefono programėlę.

Geriausias universalus grotuvas 2019-2020: „PIONEER UDP-LX500“

PIONEER UDP-LX500

„UDP-LX500“ organizacijos komisiją nustebino daugybe talentų. Moderniausias 4K „Blu-ray“ suktukas ir didelio našumo garso grotuvas pagerins bet kokį namų kino teatrą. Palaikomi dinaminiai HDR vaizdo įrašo formatai HDR10+ ir „Dolby Vision“ su metaduomenų informacija ir ekrano tipo pasirinkimu, kad būtų galima patobulinti atkūrimą. Melomanams siūlomas suderinamumas su CD, SACD ir DVD-Audio diskais, be to, aukštos raiškos failais, įskaitant DSD. Garso atkūrimas labai tikslus ir detalus, o UHD diskai stebina ryškumu ir spalvų perteikimu. Kaip privalumai minimas išskirtinis dizainas ir konstrukcija – LX500 veikia tyliai, o jo puošnus korpusas reiškia, kad nenorėsite jo paslėpti.

Geriausia foto ir vaizdo kamera 2019-2020: „SONY α6400“

SONY α6400

Turinio kūrėjams, tiek filmuojantiems vaizdo įrašus, tiek fotografuojantiems, kompaktiškas „α6400“ siūlo įspūdingą įrankių rinkinį. Akcentas, be abejo, yra „Sony“ novatoriškas realaus laiko sekimas ir akių AF, užtikrinantis jūsų objekto ryškumą ir fokusavimą, nesvarbu, kaip jis juda scenoje. Kitos patobulintos vaizdo įrašų parinktys apima 4K didelio dinaminio diapazono įrašymą, „S-Log“ profilius, skirtus aukščiausio lygio spalvų klasifikavimui, atlenkiamąjį ekraną, kurį galima nukreipti į priekį, kad būtų patogiau filmuoti, ir mikrofono lizdą aukštos kokybės garso įrašymui. Tuo tarpu fotografai įvertins puikią 24 mln. vaizdo taškų nuotraukų kokybę.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau