Geriausi 2015 metų žaidimai pagal „Metacritic“

Svetainė „Metacritic“, kuri kaupia paprastų vartotojų iš viso pasaulio apžvalgas ir atsiliepimus, apibendrino 2015 metų rezultatus. Internetinis leidinys paskelbė įvairios informacijos apie labiausiai vertinamus žaidimus, taip pat pateikė įdomių statistinių duomenų apie įvairias platformas.

Geriausio metų žaidimo titulas atiteko veiksmo žaidimo „Metal Gear Solid V: The Phantom Pain“ konsolės „Xbox One“ versijai – vidutinis projekto vertinimo balas siekia 95 taškus iš 100 galimų. Per pastaruosius 12 mėnesių geriau buvo vertinamas tik PC skirtas „Grand Theft Auto V“, bet jis yra tik atnaujinta žaidimo versija, todėl pagal „Metacritic“ taisykles, negali pretenduoti į garbingą titulą.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Dviem taškais nuo nugalėtojo atsiliko veiksmo-vaidmenų „The Witcher 3: Wild Hunt“ ir vaidmenų žaidimas„Undertale“. Pažymima, kad geresnio nei 90/100 vertinimo susilaukė tik 10 projektų, iš kurių keturi buvo nauji sprendimai (ne tęsiniai ar pakartotinai išleisti), o du DLC (Downloadable content – papildomas, iš interneto parsisiunčiamas turinys).

Geriausi 2015 metų žaidimai pagal „Metacritic“

Žiniasklaida aukščiausiai įvertino „PlayStation 4“ skirtus projektus (vidutiniškai 70,5/100). Be to, „Sony“ konsolė tapo žaidimų, kurie įveikė 90/100 ribą, lydere. Svarbiausiais PS4 ekskliuzyvais tapo „Bloodborne“ ir „Pourney“ pakartotinas leidimas. „Xbox One“ šio titulo nusipelnė „Forza Motorsport 6“. Tarp PC skitų projektų pats sėkmingiausias pasirodė esąs „Undertale“, o „Wii U“ atveju šios garbės nusipelnė konstruktorius „Super Mario Maker“. Tarp nešiojamų sistemų geriausiu „PS Vita“ žaidimu tapo nuotykių „Code: Realize — Guardian of Rebirth“, o „Nintendo 3DS“ – nauja „The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D“ versija.

Blogiausiai įvertinti buvo „Alone in the Dark: Illumination“ (19/100), „Afro Samurai 2: Revenge of Kuma Volume One“ (21/100), „Raven’s Cry“ (27/100), „Tony Hawk’s Pro Skater 5“ (32/100) ir „Giana Sisters: Dream Runners“ (32/100).

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau