Geriau išmesti: „Xiaomi“ paskelbė „Mix Fold 2“ remonto kainas

Vienas iš labiausiai pažeidžiamų bet kurio išmaniojo telefono elementų visada buvo ekranas. Tai ypač akivaizdu sulankstomų įrenginių atveju, kur vietoj stiklo naudojama minkšta plastikinė danga, kurią galima pažeisti net nagu.

Anksčiau „Samsung“ už „Galaxy Z Fold 4“ ar „Flip 4“ ekrano remontą prašė 249 USD ir tai tik su „Samsung Care+“ prenumerata, už kurios kainą buvo galima nusipirkti naują išmanųjį telefoną. Bendrovė nusprendė drastiškai pakeisti kainodarą ir dabar remontą atliks už 29 USD – 8,5 karto pigiau nei anksčiau.

Tuo tarpu „Xiaomi“ suka kitu keliu naujojo „Mix Fold 2“ atveju. Nuo anonso momento palaukusi beveik 3 savaites, bendrovė paskelbė naujienos remonto kainas. Ir jos, tiesą sakant, nėra pačios humaniškiausios. Sulankstomo ekrano pakeitimas kainuos 4899 juanius (707 €) – daugiau nei pusę „Mix Fold 2“ kainos.

Antra tarp brangiausių paslaugų yra pagrindinės plokštės keitimas – 2800 juanių (404€). Taigi, jei abu šie elementai yra pažeisti, bus beveik paprasčiau įsigyti naują Mix Fold 2 už 1600€ (bazinis modelis su 12/256 GB atmintimi). Tačiau išorinį ekraną ar bateriją galima pakeisti daug pigiau – atitinkamai už 130€ ir 50€.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau