Gegužės pradžioje Microsoft pristatys „Windows 10“ debesų versiją

„Microsoft“ oficialiai paskelbė apie artėjantį naujų techninės ir programinės įrangos produktų pristatymą. Renginys planuojamas kito mėnesio pradžioje – gegužės 2 d. Tikimasi, kad pagrindiniu anonsu taps operacinės sistemos „Windows 10“ debesų versijos pristatymas. Tai rodo ant kvietimo matomas hashtagas #MicrosoftEDU. Akivaizdu, kad „Microsoft“ parodys kažką, skirtą švietimo segmentui, t.y. „Windows 10 Cloud“ – „lengvesnę“ OS versiją, puikiai tinkančią pigiems kompiuteriams.

Šiuo metu žinoma, kad „Windows 10 Cloud“ palaikys standartines Win32 programas, tačiau jas bus įmanoma parsisiųsti tik iš firminės parduotuvės „Windows Store“. Kitais atžvilgiais naujoji operacinė sistema bus labai panaši į standartinę „Windows 10“ versiją.

Įmanoma, kad „Microsoft“ savo renginyje pristatys nebrangias „Surface“ serijos planšetes ir nešiojamuosius kompiuterius su įdiegta „Windows 10 Cloud“, skirtus moksleiviams ir studentams. Tokiu būdu bendrovė galėtų konkuruoti su „Google“ operacinę sistemą naudojančiais Chromebook‘ais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau