Garmin siūlo moterims tinkamą širdies ritmo monitorių HRM-Fit

Garmin toliau džiugina moteris joms tinkančiais naujais produktais – pristatomas HRM-Fit, naujausias moterims sukurtas širdies dažnio monitorius. Pritvirtinamas prie vidutinio ir didelio palaikymo sportinių liemenėlių, kad būtų maksimaliai patogus ir tiksliai fiksuotų širdies ritmo ir treniruočių duomenis tikruoju laiku. HRM-Fit pakankamai universalus, kad galėtų būti naudojamas tokiose veiklose kaip bėgimas, dviračio mynimas viduje ir lauke, jėgos treniravimas, HIIT ir kt.

Sukurtas atsižvelgiant į patogumą, HRM-Fit yra specialiai mūsų moterims klientėms pagaminta treniravimosi priemonė. Nesvarbu, ar išeisite pabėgioti, ar į HIIT užsiėmimą, jis lengvai prisisega prie apatinės sportinės liemenėlės dalies ir suteikia jums tikslius širdies ritmo ir treniravimosi duomenis, kurie padeda geriau pažinti savo kūną, nes stebi, kaip judate“, – Susan Lyman, Garmin pasaulinės naudotojų rinkodaros viceprezidentė.

Judėkite laisvai ir viską išprakaituokite kartu su HRM-Fit. Jis paprastai tvirtinamas prie vidutinio ir didelio palaikymo sportinių liemenėlių, įskaitant adidas®, Athleta, NOBULL, Under Armour® ir kitų gamintojų liemenėles, kad sumažintų judesius ir padidintų komfortą.

HRM-Fit padeda sportininkėms peržengti savo galimybių ribas naudojant populiarias treniruočių priemones, įskaitant:

  • Prisijungimas: perduokite tikslius širdies ritmo ir efektyvumo duomenis tikruoju laiku prijungtiems Garmin išmaniesiems laikrodžiams ir Edge® dviračių kompiuteriams, suderinamai kūno rengybos įrangai, Tacx Trainingprogramėlei ir t. t.
  • Treniravimosi galimybės: užfiksuokite tikslius širdies ritmo duomenis įvairiose veiklose, įskaitant bėgimą, dviračio mynimą viduje ir lauke, jėgos treniravimą, HIIT, kūno rengybos pamokas ir kitur. Be to, jeigu sportininkė nusisega savo prijungtą išmanųjį laikrodį1 ir palieka jį už pasiekiamumo ribų, HRM-Fit išsaugos treniruotės duomenis ir išsiųs juos į laikrodį, kai monitorius vėl bus laikrodžio veikimo zonoje.
  • Vidaus bėgimas: matykite savo tempą ir atstumą prijungtame Garmin išmaniajame laikrodyje, kai bėgate vidaus trasoje ar ant bėgimo takelio1.
  • Aktyvumo sekimas: jeigu sportininkė nėra užsisegusi savo išmaniojo laikrodžio, HRM-Fit fiksuoja žingsnius, sudegintas kalorijas, intensyvumo minutes ir visos dienos širdies ritmą. Jis netgi atnaujins visus prijungtus Garmin prietaisus per Garmin Connect™ mobiliojo telefono programėlę.
  • Bėgimo dinamika: gaukite bėgimo dinamikos rodiklius, įskaitant sąlyčio su žeme laiko balansą, taktinį dažnį, žingsnio ilgį ir dar daugiau, kai esate prisijungę prie suderinamo Garmin išmaniojo laikrodžio1, kad dar labiau pagerintumėte savo pajėgumus.

HRM-Fit, kurio baterija veikia iki vienerių metų, galima įsigyti jau dabar, o jo siūloma mažmeninė kaina yra 159,99 €.

Garmin gaminiai, specialiai sukurti naudoti lauke, pakeitė visų lygių bei gebėjimų bėgikų, dviratininkų, plaukikų ir kitų sportininkų gyvenimus. Įsipareigodama kurti technologijas, padedančias žmonėms gyventi aktyviai ir įgyvendinti visas savo galimybes, Garmin tiki, kad kiekviena diena yra nauja galimybė pranokti vakarykštę. Jau daugiau nei 30 metų Garmin pirmauja kurdama pažangius GPS navigacijos ir belaidžius prietaisus žmonėms, norintiems gyventi aktyviai. Garmin daugiausia dėmesio skiria penkioms sritims: automobilių, aviacijos, kūno rengybos, laivybos ir aktyvaus laisvalaikio. Daugiau informacijos pateikiama žiniasklaidai skirtoje Garmin interneto svetainės dalyje: https://newsroom.garmin.com/newsroom/.