„Fujifilm Instax SQ6“: analoginis fotoaparatas, skirtas kvadratinėms nuotraukoms

„Fujifilm“ ką tik anonsavo momentinių nuotraukų analoginį fotoaparatą „Instax SQ6“, kuris bus parduodamas nuo šio mėnesio pabaigos.

Naujiena leis gauti vaizdus, ​​kurių kraštinių santykis yra 1:1. „Kvadratinės nuotraukos pasižymi vintažiniu stiliumi, o idealus santykis 1:1 suteikia rafinuotumo bet kokiai fotografijai, nepriklausomai nuo jos kompozicijos“, – pareiškė gamintojas.

Kamera naudoja „Instax Square“ popieriaus kasetę. Bendras fotopopieriaus dydis yra 86 × 72 mm, o nuotraukai tenka 62 × 62 mm plotas. Vienos nuotraukos formavimas trunka apie 90 sekundžių.

Įrenginys aprūpintas objektyvu su židinio 65,75 mm nuotoliu. Įdiegtas makro režimas, numatytas darbui 30 cm atstumu nuo objekto. Objektyvo srityje yra nedidelis veidrodėlis, skirtas fotografuoti autoportretus.

Fotoaparatas turi trikojo lizdą ir 10 sekundžių laikmatį. Prietaiso matmenys yra 118,7 × 128,1 × 58,1 mm, svoris – 393 gramai.

Modelį „Fujifilm Instax SQ6“ bus galima įsigyti už 130 USD kainą. 10 fotografijų galinti išsaugoti „Instax Square Film“ popieriaus kasetė kainuos apie 12,5 dolerių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau